Arama sonuçlarınız

1. S

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar ünitesi tarama sınavım 2012-2013 f.u.

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar ünitesi tarama sınavım 2012-2013 f.u. GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ
  2. S

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar ünitesi tarama sınavım 2012-2013 f.u.

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar ünitesi tarama sınavım 2012-2013 f.u. [tr][td]SLM
  3. S

<TürK ßüYüKLeRi KeNDi YaPıMıM GüZeL ßiRŞeY oLDu>

<TürK ßüYüKLeRi KeNDi YaPıMıM GüZeL ßiRŞeY oLDu> hiç güzel olmamış
  4. S

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi)

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi) HOCAM KİTAP DAĞITIMI İLE UĞRAŞAN BÜYÜK KIRTASİYELERDE VAR SANIRIM BEN KIYAK YAYINCILIKTAN TEMİN ETTİM İNTERNETTE VAR AMA O DA ÇOK PAHALI YİNEDE BÜYÜK KIRTASİYERE SORUN DERİM
  5. S

Sınıfımın son hali

Sınıfımın son hali güzel bi sınıffff basarılar dilerim hocam
  6. S

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi) evet buradaki sözleşmeli olarak görevimi tamamladım şimdi kadrolu olaram Bitlis-Adilcevaz a atandım umarım faydalı işler yapmışımdır inşallah yenı bi sehir yenı bi okul yeni öğrenciler ve yeni basarılarra imza atarımmmm kadroyada geçsem eskı...
  7. S

ARKADASLAR SINIFIM YENI BOYANDI VE ARTIK PROJEKSIYON VE BEYAZ TAHTA KULLANIMA GEÇTIK
  8. S

Gaziantep-araban Elif İ.ö.okulu teşekürler hocam doğru söylüyorsun sınıfımın bir projeksiyona birde te boyaya ihtiyacı var. Bakalım idare bu senekı sosyal bilgılerdeki basarıdan dolayı projeksıyon sözü verdı; bende seminer dönemınde sınıfı kendım boyamayı düşünüyorum
  9. S

Gaziantep-araban Elif İ.ö.okulu YORUM YAZAN ARKADAŞLARA Teşekkür Ederim EDERIM
  10. S

Gaziantep-araban Elif İ.ö.o BİZİM SINIFIMIZ YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ :)
  11. S

Slm

bu kitaplarla bırakın çocukların anlaması ben dahi anlamıyorum ders tam bir masal dersi oluyor her yerden az az almışlar yani çocukları yardımcı kitaplara ve dersanelere yöneltiyor bu kitaplar. Bilmeden yorum yapılamaz buluş yolu ile öğrenmede gerçekleşmezçünkü buluş yolu cocukları bilgileri...