Arama sonuçlarınız

1. A

Mustafa Kemal’in arkadaşlarıyla birlikte el yazısıyla çıkardığı dergi

Mustafa Kemal’in arkadaşlarıyla birlikte el yazısıyla çıkardığı dergi iyi de hocam dikkat edersen soru da gazete çıkardığı okul şehir yıl diyor.Yani mondros mütarekesi sonrasında ali fethi okyar ile kürsü gazetesini çıkarması kastedilmiyor.Zannımca kastedilen gazete harp akademesinde yapılan...
  2. A

6.sınıf 1.ünite Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Özet

6.sınıf 1.ünite Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Özet gerçekten çok güzel olmuş.ellerinize sağlık hocam
  3. A

Hunlar Ve Avrupa Hunları

Hunlar Ve Avrupa Hunları elbette elinize emeğinize sağlık hocam ama beYenmeyeceğiz, beĞeneceğiz.Saygılar
  4. A

tüm 7. sınıflar kendini burda tanıtsın!!!!!!!!!!!!!!

tüm 7. sınıflar kendini burda tanıtsın!!!!!!!!!!!!!! merhaba bende 7. sınıfa gidiyorum ama öğretmenim.Harikasınız siz ya.)
  5. A

Kkef Mezunlarına Selamlar

Kkef Mezunlarına Selamlar Söylemek gerekirse Erzurum'a gitmek de hocaların çoğunu görmek de istemem.Hele o anabilim dalı başkanı olan ve soyadı Bilgili olmasına rağmen soyadı ile alakasız olan o şahsın yüzünü umarım ettiklerini çeker.
  6. A

Yerleşmeyi Etkileyen Unsurlar1

Yerleşmeyi Etkileyen Unsurlar1 bayan arkadaş güzelsin anladık da ne alaka .)
  7. A

Olayların Çok Boyutluluğu Etkinlik

Olayların Çok Boyutluluğu Etkinlik yeni müfredata uygun bir etkinlik.Etkinliğin başlığında çocuğa 4. sorunun yanıtını veriyosun çocukda bunu keşfediyor.Ne büyük bir zihinsel etkinlik .)
  8. A

Materyal ve Etkinlik Hazırlama

Materyal ve Etkinlik Hazırlama mesleki çalışmalar ile ilgili yazıdan anlaşıldığı kadarı ile materyal hazırlanacak.
  9. A

Sosyal Bilgiler Dersinde Kaç Yazılı Yapılmalıdır

Sosyal Bilgiler Dersinde Kaç Yazılı Yapılmalıdır bu bilgi de hata var arkadaşım.3 be üstünde deil 4 ve daha fazla ders ssatine sahip dersler için en az 3 sınav şartı var.Ders saati sayısı 3ve daha azsa en az 2.Bende 2 yapıyorum.O kadar sınıf var ömrüm sınav okumakla geçiyor
  10. A

Rehberlik Yıl Sonu Faaliyet Raporu

Rehberlik Yıl Sonu Faaliyet Raporu arkadaş ellerine sağlık ama 6-a sınıfı raporunda yer alan öğrenci notları öğrenci kişisel dosyasına işlendi ne demek?kişisel dosya derken kaldımı sarı dosyalardan
  11. A

Ülkeler Arası Köprüler Doğru Yanlış Etkinliği 1

Ülkeler Arası Köprüler Doğru Yanlış Etkinliği 1 Hocam ellerinize sağlık öncelikle etkinliklerinizi kullanıyoruz ve çok faydasını görüyoruz.Ama şunu konuda sanırım bir düzeltme gerekli.Mesela bu etkinlikte bir bilgi var: Çanakkale Cephesi M. Kemal'in askerlik ve liderlik veasıflarının...