Arama sonuçlarınız

1. O

Lozan - Sevr Karşılaştırması

Lozan ile Sevr'i karşılaştıran bir çalışmadır.
  2. O

İnkılaplar Tablosu

İnkılapları sınıflandıran bir tablodur. İşinize yaraması dileğiyle...
  3. O

8. Sınıf 7. Ünite Ders Notu

8. Sınıf 7. Üniteye ait ders notudur.
  4. O

8. Sınıf 6. Ünite Ders Notu

8. Sınıf 6. Üniteye ait ders notudur. Tarafımdan hazırlanmıştır.
  5. O

8. Sınıf 5. Ünite Ders Notu

8. Sınıf 5. Üniteye ait ders notudur. Tarafımdan hazırlanmıştır.
  6. O

8. Sınıf 4. Ünite Ders Notu

8. Sınıf 4. Ünite için hazırladığım ders notudur.
  7. O

8. Sınıf 3. Ünite Ders Notu

3. üniteye ait hazırladığım ders notudur.
  8. O

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünite Özeti

Zamanında bir kitap için hazırladığım 2. Üniteye ait ders notları aşağıdadır.. Umarım işinize yarar. İlerleyen zamanda diğer üniteler de gelecek. Umarım hoşunuza gider..
  9. O

Bir Kahraman Doğuyor Ders Notu

Arkadaşlar merhaba. Uzun bir aradan sonra bir süreliğine tekrar foruma bakabilme şansım oldu. Zamanında bir kitap için hazırladığım 1. Üniteye ait ders notları aşağıdadır.. Umarım işinize yarar. İlerleyen zamanda diğer üniteler de gelecek. İlk ünite biraz acemiliğe gelmişti. Diğer üniteler için...
  10. O

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2 - 3

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2 - 3 ben teşekkür ederim sayın hocalarım.
  11. O

Bir Cumhuriyet Kenti Ankara- Görseller - Planlar - Haritalar

Ankara ile ilgili yapılmış olan “Geçmişten Angorası’ndan Geleceğin Ankara’sına” isimli konferansa ait bir pdf dosyası. içerisindeki bilgiler ve görseller umarım işinize yarar. Dosya boyutu yüksek olduğu için google drive'a yükledim. Rahatlıkla indirebilirsiniz...
  12. O

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2 - 3 Sağolun hocam.
  13. O

4. Üniteye ait özgün ünite değerlendirme testleridir. Görüş ve önerileriniz için mail ya da mesaj atabilirsiniz.
  14. O

Ya İstiklal Ya Ölüm Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2

Ya İstiklal Ya Ölüm Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2 Teşekkürler arkadaşlar. Sizleri örnek alarak bu yolda az da olsa ilerlemeye çalışıyorum. :D
  15. O

Ya İstiklal Ya Ölüm Ünite Değerlendirme Testleri 1 - 2

3. Ünite ile ilgili olarak hazırlanmış özgün testlerdir.
  16. O

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünite Değerlendirme Testleri 1-2-3

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünite Değerlendirme Testleri 1-2-3 Faydalı olduysa ne mutlu bize hocam.
  17. O

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünite Değerlendirme Testleri 1-2-3 Beğenmenize çok sevindim hocam. Çok teşekkürler.
  18. O

2. Ünite ile ilgili hazırlanmış özgün testlerdir. Cevaplar aşağıda verilmiştir.
  19. O

Milliyetçilik İlkesi Konu+Etkinlik+Test 2016

Milliyetçilik İlkesi Konu+Etkinlik+Test 2016 Vallahi ben uzun zaman önce bu alandaki çalışmalara ara vermiştim.. bakalım tekrardan döner miyim tamamen bilmiyorum.. Sizleri böyle gördükçe canım çekmiyor değil ama önce bi toparlanayım... gerisine sonra bakacağım.
  20. O

Milliyetçilik İlkesi Konu+Etkinlik+Test 2016

Milliyetçilik İlkesi Konu+Etkinlik+Test 2016 Ellerine sağlık dostum..