Arama sonuçlarınız

1. D

Ders Saatleri Değişiyor

Ders Saatleri Değişiyor hocam bu haber aralık 2014te hayati akyol'un açıklaması değilmi bende dün bazı sitelerde rastladım. yeni haber gibi flaş haber diye vermişler. yeni yapılan bir açıklamamı yoksa aynı haberin tekrar sürülmesimi
  2. D

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016 emeğinize sağlık hocam.
  3. D

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) emeğinize sağlık.
  4. D

2015-2016 5.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 5.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Emeğinize sağlık teşekkürler...
  5. D

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB) birde hocam bizlere verilen teog sınavına yönelik yıllık plan içerisinde 1. merkezi sınava batı cephesi dahil görünmüyor. Kurs planlarında ise dahil, bir değişim yapılacakmı acaba yoksa, yıllık plan ve kurs planı...
  6. D

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Çok teşekkürler hocam okulda birçok arkadaş ortadaki yazıyla çıkarmış. bu daha güzel olmuş, şimdi onlarda arayış içine girdiler :)
  7. D

2015-2016 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Çok teşekkürler hocam okulda birçok arkadaş ortadaki yazıyla çıkarmış. bu daha güzel olmuş, şimdi onlarda arayış içine girdiler :)
  8. D

İletişim Benimle Başlar

İletişim Benimle Başlar rrrrrr
  9. D

İletişim Benimle Başlar

İletişim Benimle Başlar mmmmmmmmmmmm
  10. D

öğrencilerimin maket proje ödevleri

öğrencilerimin maket proje ödevleri :d
  11. D

İkinci Balkan Savaşı Sonu Oyunu

İkinci Balkan Savaşı Sonu Oyunu esmer marus
  12. D

Afyondan Sosyalciler Nerdeler

Afyondan Sosyalciler Nerdeler bende Afyon Sandıklı'da görev yapıyorum Aynı zamanda memleketim.
  13. D

Yüksek lisans ile ilgili yardım

tarih alanında yapacaksanız onun tezli olanlarını araştırsanız daha iyi olmazmı