Arama sonuçlarınız

1. U

İnk Tarihi Farklı Bir Bakış

İnk Tarihi Farklı Bir Bakış hocam devamı yok sitede
  2. U

Atatürk İlkelerinin Anlamı ve Anahtar Kavramlar-TABLO

Atatürk İlkelerinin Anlamı ve Anahtar Kavramlar-TABLO linkte problem var hocam
  3. U

Müzebus Projesi

Müzebus Projesi Attığım maile bir cevap bile gelmedi:)
  4. U

Yıllık Çalışma Programı

yıllık çalışma programı bizim müdür içinde proje görevleri yazılı tarihler her şey olsun istiyor,bir bakıma aynı zümre gibi.
  5. U

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? formatör olabiliyor mu sosyalciler?
  6. U

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı allah analı babalı büyütsün hocam,bu arada tek öğretmenler için yıllık çalışma planı örneği var mı hocam?
  7. U

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ?

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ? Kaldırmak için altyapı hazırlamışlar demek ki.
  8. U

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir mümkün değil,yazanların çoğu özel okul öğretmenleri,ayrıca ortalamalar verilmeyexek diye biliyorum.
  9. U

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları Vallahi hocam birinci ve üçüncüyü bende birebir öğrencilere çözdürdüğümü hatırladım ama hangi testlerde sorduğum aklıma gelmiyordu demekki sizin testlermiş:),allah razı olsun.
  10. U

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor işte bu paylaşım ayakta alkışlanır emeğinize sağlık hocam.
  11. U

1998-2013 Çıkmış Sorular Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler

1998-2013 Çıkmış Sorular Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler işte bu paylaşım ayakta alkışlanır emeğinize sağlık hocam.
  12. U

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? peki bu meb yayınlarının çalışma kitabı vs bulabilir miyiz?
  13. U

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? peki hocam meb yayınlarının çalışma kitabından mı yoksa netbil mi?
  14. U

1998-2013 Cıkmıs Sorular (6-7-8)

1998-2013 Cıkmıs Sorular (6-7-8) teşekkürler hocam.
  15. U

İlköğretim Kurumları Yönetmeliği-Son Hali

İlköğretim Kurumları Yönetmeliği-Son Hali dikkat etinizmi bilmiyorum artık her dönem performans görevi zorunlu diye bir ibare yok,eskiden vardı.
  16. U

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum bende vatandaşlık kılavuz kitabı arıyorum fazla olan var mı acaba?
  17. U

Davranış notu Girme programı

Davranış notu Girme programı aynı sorun oldu bende de
  18. U

Atatürk'ten Düşünceler

link ölü...
  19. U

ATATÜRK'TEN VECİZELER

Atatürk'ten Vecizeler link ölmüş
  20. U

ATATÜRK'ÜN SON MEKTUBU

Atatürk'ün Son Mektubu link bozuk.