Arama sonuçlarınız

1. N

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEDYA OKURYAZARLIĞI II. DÖNEM I. SINAV

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEDYA OKURYAZARLIĞI II. DÖNEM I. SINAV ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER..
  2. N

Halkçılık

Halkçılık Sayın öğretmenim akıllı defterlerde yer alan testleri eba ya öğrencilerimiz yararlansın diye yükleyebilir miyiz?
  3. N

inkılaplar eşleştirme ve anahtar kelime etkinliği

inkılaplar eşleştirme ve anahtar kelime etkinliği çalışmalarınız harika olmuş, elinize sağlık.
  4. N

Medya Okuryazarlığı Dersi Sunumu

Medya Okuryazarlığı Dersi Sunumu TEŞEKKÜRLER HOCAM..
  5. N

Medya Okuryazarlığı Dersi-8.. 1. ünite sunusu

Yapabildiğim kadarı ile....istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz..
  6. N

Sosyal Bilgiler Dersi Toplu Haritası

Sosyal Bilgiler Dersi Toplu Haritası sayın hocam ne yazık ki dosya yükleme ile ilgili resimleri görme şansı yakalayamadım..
  7. N

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması Emeğiniz için teşekkürler..Türkiye fiziki haritası eksik,yeryüzü şekillerini ve renklerin dilini anlatırken bu haritaya ihtiyaç duyuyorum.
  8. N

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evren yayınları Yıllık Planı 2015-2016 ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK....
  9. N

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI Muhteşem...teşekkürler..
  10. N

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ SINAV SORULARINI HAZIRLARKEN GÖSTERDİĞİNİZ ÖZENE TEŞEKKÜRLER...HARİKA OLMUŞ. :))) (6.SINIF SORULARI DA DAHİL)
  11. N

3 Atatürk'ü Anlamak Sunusu

3 Atatürk'ü Anlamak Sunusu Harika bir çalışma olmuş,emeğinize,yüreğinize,sabrınıza sağlık....
  12. N

"ipek yolunda türkler " ünitesine ait konu sunumları ve etkinliker

"ipek yolunda türkler " ünitesine ait konu sunumları ve etkinliker Hazırlığınızı görme şansım olmadı...mevcut linkte dosyanızı indirmek imkansız hale gelmiş....içeriğini göremedim ama yine de emeğinize sağlık
  13. N

7. Sınıf 2. Dönem Per. Gör. Herşeyi Hazır

7. SINIF 2. DÖNEM PERFORMANS GÖREVİ.HERŞEYİ HAZIR Harika bir çalışma...Emeğinize saygı sonsuz olsun. :)
  14. N

Yolumuz Sivas'a Düştü

Yolumuz Sivas'a Düştü Emeği geçen tüm meslektaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum..Zamanınızı benim gibi slayt hazırlayamayanlar için harcıyorsunuz..desteğiniz için müteşekkirim..
  15. N

Avrupa'da Sanayi Devrimi

slayt çalışması
  16. N

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(19.10.2012)

Ekonomik ve Sosyal Hayat Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları(yenilendi) Harika bir çalışma...elleriniz dert görmesin....saygılarımla..
  17. N

Ülkemizin Kaynakları / Sularımız

Ülkemizin Kaynakları / Sularımız Emeği geçen herkese çok teşekkürler..