Arama sonuçlarınız

1. K

Test SEKİZİNCİ SINIF İNKILAP TARİHİ MERKEZİ SINAV SORULARI

Hocam emeğinize sağlık güzel olmuş,
  2. K

2007-2008 6.sınıf I.ÜNİTE

2007-2008 6.sınıf I.ÜNİTE yüreğine sağlık dostum... capanoğlu):
  3. K

SOSYAL BİLGİLER DEĞER EĞİTİMİ BİLGİSİ VEYA DÖKÜMANI OLAN VARMI?

arkadaşlar sosyal bilgiler değer eğitimi konuları var mı? yardımcı olursanız sevinirim.
  4. K

ingilizce ile ilgili yüzlerce döküman

ingilizce ile ilgili yüzlerce döküman bir arada,ales için ingilizce çalışanlar,yurt dışı için çalışanlar,bu kaynak döküman size çok faydalı olacak, indir __NG__L__ZCE___LE___LG__L___D__K__MANLAR.rar - 102.5 MB
  5. K

10'larca ekran koruyucu tek link

alın size onlarda ekran koruyucu,hangisi hoşunuza giderse hepsi birbirinden güzel, indir ekran_koruyuculari.rar - 31.5 MB
  6. K

photoshop eğitim cd'si,a'dan z'ye full indir

photoshopa merak salanlar için dev kaynak,tüm dersler,dosya açılınca 300mb yakın oluyor,,, indir photoshop_kullan__m___a_dan_z_ye_full_indir.rar - 44.9 MB
  7. K

3000 adet yazı fontu

Arkadaşlar 3000 tane yazı fontu,word ve diğer programlarda kullanabilceğiniz 3000 adet yazı fontu,güle güle kullanın tek yapmanız indirip,denetim masası-yazı tipleri dosyasının içine istediğin fontları kopyalamanız. İNDİR 3000_adet_font.zip - 73.9 MB
  8. K

10 Kasım Sunum ve Dökümanları

1O Kasımda kullanabileceğiniz sunum ve dökümanlar. indirme linki 10_KASIM_SLAYTLARI.rar - 26.0 MB
  9. K

SİYER-İ NEBİ-Peygamber efendimizin hayatı,programı

arkadaşlar süper bir program,okulda "çöle inen nur"konusunda süper işe yarar.görsel metaryali fazla.ayrıca evinizde bulundurmanız gereken bir program.proğram çok güzel çağrı müziği eşliğinde insan çok güzel duygulara kapılıyor,indiren arkadaşlardan yorum bekliyorum.teşekkürler.. indir...
  10. K

oxford ingilizce kaset seti

oxford ingilizce kaset seti ben indirdim güzel part part eğer ingilizce öğrenmeye merakın varsa kasetlerin faydası olur...
  11. K

oxford ingilizce kaset seti

arkadaşlar ingilizce öğrenmeyi kafaya koyanlar için bulunmaz bir eseri sizlerle paylaşmak istiyorum,bir zamanların meşhur ingilizce kasetleri duymuşunuzdur.işte bu kasetler artık sizin elinizde olacak.çok faydalı bir eser,arşivimde bulunsun ne olur ne olmaz çalışırım diyenler için buyrun...
  12. K

atatürkün kendi sesinden 10 yıl nutku,ve renkli resimleri

belk okulda işinize yarayabilir... indirme linki File name: renkli_ataturk_res-10_yıl_nutku_sesi.rar File size: 14.78 MB
  13. K

bilgisayarda piano-org çal

arkadaşlar güzel bir org çalma programı indirmeye değer... İNDİR Piano.rar - 2.1 MB
  14. K

sesinizle bilgisayarı yöneten program

link tazelendi...
  15. K

national coğrafi resimleri yüzlerce...

arkadaşlar belki işinize yarar,orjinal national coğrafi resimleri... indirme linki http://ul.to/zk9xho1k
  16. K

upload to dosya indirme-resimli anlatım

Uzun zamandır var bu dosya upload sitesi belki görmüşsünüzdür.Ben de lazım olan gereçler için bazen bu upload sitesini kullnıyorum zaman zaman.Hatırladığım ilk zamanlarına göre çok gelişmiş,değişmiş.Hızlanmış.Premium hesapları da gayet ucuz..Logo aynı duruyo ama sistem altyapısı oldukça...
  17. K

Çizgi film yapma programı

böylesi verilmedi...kendinize güveniyorsanız alın size kendi karakterimi oluşturup kendi çizgi filmimi yaparım diyorsanız doğru yerdesiniz.bu pro bu işe yarıyor,profesyonel anlamda çizgi film yapabilir kısa filmler oluşturabilir,hatta dersle ilgili filmler yapmak suretiyle...
  18. K

sesinizle bilgisayarı yöneten program

sesle bilgisayarı yönetmek istermisin?buyrun ozaman hep eğlenin hem yattığınız yerden bilgisayara hükmedin... indirme linki... http://ul.to/v55pngwq
  19. K

seo nedir?nasıl yapılır?sonuçları nedir?e kitap

seo eğitim kitabıyla seo tekniklerini öğrenin web sitelerinizin hitini artırın... File name: seo-egitim-seti_full_indir.rar File size: 57.12 MB