Arama sonuçlarınız

1. K

Ders Notu 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem Yeni Müfredat Ders Notu

Teşekkürler eline sağlık hocam
  2. K

Ünite Haritaları

Ünite Haritaları elleriniz dert görmesin...teşekkürler
  3. K

meb'in yaptığı elektronik sınav salı günü son

meb'in yaptığı elektronik sınav salı günü son teşekkürler
  4. K

2014-2015 2.dönem 8.sınıf şök

derleme toplama
  5. K

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? hatırladığım kadarı ile sınava kadar zaten 13 kazanım var 20 soru geleceğine göre her kazanımdan en az 1 soru demektir. 1.dünya savaşı-Mondros ve kongreler ağırlıklı olur diye düşünüyorum
  6. K

ACİL TARTIŞIP CEVAPLAYALIM ARKADAŞLAR;

ACİL TARTIŞIP CEVAPLAYALIM ARKADAŞLAR; Azınlıklara siyasi hakimiyetimizi ve sosyal dengemizi bozacak ayrıcalıklar verilemez. Ancak bu vatandaşların canları, malları ve ırzları her türlü saldırıdan korunacaktır. tartışmaya gerek yok.burada kapitulasyon falan yok.Bu dershane veya yayın evleri...
  7. K

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi Alan değiştiren sınıf öğretmenlerine bu değişiklik analarının ak sütü gibi helaldir. Onlar zaten Sosyal Bilgiler dersine giriyorlardı. ziraatçiler, ormancılar, turizmciler, cümle alakasız meslekler öğretmen yapılırken gıkı çıkmayanlar şimdi feryadı basıyorlar, adamlara...
  8. K

Ah şu 5. Sınıflar :(

Ah şu 5. Sınıflar :( Gayet normal 4 e 5. sııf öğrencilerinin en zorlandığı ders sosyal dir çünkü bu çocuklar soyut zekaya geçme aşamasında iken direk.onlar için hemde bayağı bir soyut olan sosyali çocuklara veriyorlarki o kadarda basit değil sürekli tekrar istiyor o da çocuklarda olmadımı ne...
  9. K

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!!

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!! biz sınıfların her birine TÜRK BÜYÜKLERİNİN adını verdik benim sınıfın adı da PİRİ REİS DERSLİĞİ
  10. K

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ ORKUN, ATAKAN
  11. K

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? aynen konularda 1 ay geriyim. birde arkadaşlar projeksiyon demişler emin olun bazen o da işe yaramıyor yani projeksiyon olsaydı şöyle yapardım böyle yapardım diye kendinizi yemeyin.