Arama sonuçlarınız

1. C

2022 2.DÖNEM 1.SINAV

FAYDALI OLUR UMARIM.DERLEMEDİR.
  2. C

insaf

ARKADAŞLAR EMEĞİNİZE SAĞLIK ,YAZILILARINIZ ÇOK GÜZEL AMA TÜRKİYE GERÇEĞİ ,4 -5 SAYFALIK SINAV KAĞIDINI ORTALAMA 30 35 SINIFLIK BİR ŞUBEYE UYGULAMAK VE OKUMAYI GEÇTİM;KAĞIT BİLE ZOR BULURKEN NASIL ÇIKTI ALABİLİYORSUNUZ MERAK EDİYORUM. (10 SINIFA GİRİYORUM ) 5 SAYFA SINAV KAĞIDI EL İNSAFFFFF
  3. C

özel öğretim yaz dönemi 2019/2020 6.sınıf planı

son gün istendiği için çok fazla ekleme yapamadım.İnşallah işiniz görür.
  4. C

Halk Kültürü 8.sinif 2.dönem ders notu

Halk kulturu dersinde malum dökuman sıkıntısı var bende bir nebze katkı saglayayim diye alelacele cocuklar test cözerken hazırladım .inş. soru haline getirecegim .Resimlerini cektim.
  5. C

HALK KÜLTÜRÜ 8.SINIF DERS NOTU VE SINAV SORULARI

Arkadaşlar,çok acele bir şekilde kendi öğrencilerime sınav notu şeklinde vereceğim,sınavda çıkabilecek soruları da içeren bir çalışma oldu.acele ve ham inş. faydalı olur ve sınav şekline çevirebilirsiniz.bir ihtiyaç oldu artık vaktim olursa sınavı da yayımlayacağım. saygılar
  6. C

Hep birlikte başarı olalım projesi rapor(koçluk)

inşallah işinize yarar 1 saatlik bir çalışma örneği.
  7. C

Hbbo projesi koçluk haftalık rapor

Hep birlikte başarılı olalım projesi eğitim koçluğu projesi yıl sonu raporu isteyenler 21 hafta.. bana ulaşırlarsa yardımcı olurum
  8. C

12yıl zorunlu eğitim ve ders saatleri

Herkese iyi günler 12 yıl zorunlu eğitim sonrası ders saatlerimiz nasıl olacak.Okulda tek sosyal bilgiler öğretmeniyim ders saatleri değisınce ıkınci sosyal bilgiler öğretmeni gelecek o zaman.bilgisi olan arkadaşlar varsa paylasırlarsa sevınırım
  9. C

virus uyarı

slm. SEYİT A. MIRIK ADLI KULLANICININ HAZIRLADIĞI SOSYAL BİLGİLER PROGRAMINI NORTON ILE TARATIYORUM TEMİZ ÇIKIYOR.AMA KURARKEN SONAR YÜKSEK GÜVENLİK UYARISI VERERK KURULUMU SONLANDIRIYOR TESEKKÜRLER
  10. C

performans değerlendirme

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.12 yıllk öğretmenim ve öğretmenliğe ilk başladığım yıllarda sanki daha az çalışıoyrdum. inanın günde 2 -3 saatimi okula ayırıyorum ve artık yoruldum....yeni sistemi eleştirmektende sıkıldım. ama sizden şunu istiyorum. 9 .sınıfa giren bir branşdaşınız olarak...