Arama sonuçlarınız

1. Y

Sosyal Bilgiler Film Kütüphanesi Sıralı Liste

filmleri indiremiyoruz hocam ana sayfaya yönlendiriyor
  2. Y

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz? rotasyon ile ilgili kararı uygun buluyorum uzun yıllar aynı okulda çalışınca insanda heyecan kalmıyor. her şey sıradanlaşıyor.
  3. Y

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız 3
  4. Y

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014 5. sınıf teknoloji ile gelen değişim 6.sınıf hayat veren proje 7.sınıf rönesans a geçeceğiz 8. sınıf bbu hafta 4. ünite bitecek
  5. Y

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı istanbul - pasifik yayınları
  6. Y

17 Mart Konularda Neredeyiz?

17 Mart Konularda Neredeyiz? 6. sınıflarda 5. üniteye başladık 7. sınıflarda Ekonomik ve sosyal hayat ünitesi bitti bu hafta yeni üniteye geçeçceğiz 8. sınıflrada Atatürk'ü etkileye olaylar vatandaşlık ve düşünme eğitimi dersinde bazen sosoyal ve inkılap işliyoruz
  7. Y

inkılap tarihinde nerelerdesiniz

inkılap tarihinde nerelerdesiniz modern tarım konusundayım ben de vatandaşlık dersinde bazen inkılap işliyorum. yapacak birşey yok konular bitmeyecek yoksa. işlerine gelince vatan millet sakarya edebiyatı işlerine gelmeyince inkılap ders saatini 2 ye indir. buna ikiyüzlülük denilyor galiba.
  8. Y

Bilgi Yarışmaları İçin Genel Kültür Soruları

Bilgi Yarışmaları İçin Genel Kültür Soruları çok güzel sorular zaman zaman snıfta uygulanabilecek tarzada olan sorular teşekkürler
  9. Y

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle

arkadaşlar ders konularında neredesiniz. 24/12/2010 itibariyle 6. sınıflar uygurlar 7. sınıflar osmanlıda fetih hareketleri 8. sınıflarda hayat veren zafer
  10. Y

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ders, Çalışma, Öğretmen Kılavuz Kitabı

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ders, Çalışma, Öğretmen Kılavuz Kitabı teşekkürler hocam. 6.sınıflar için böyle bir çalışmanız olacak mı? 6.sınıflarda hangi yayınevini kullanıyorsunuz? iyi çalışmalar
  11. Y

Ya İstiklal Ya Ölüm soru sunusu1(gelşm yayınları)

Ya İstiklal Ya Ölüm soru sunusu1(gelşm yayınları) TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM
  12. Y

Ya İstiklal Ya Ölüm soru sunusu1(gelşm yayınları)

Ya İstiklal Ya Ölüm soru sunusu1(gelşm yayınları) hocam link aktif değil açılmıyor
  13. Y

2009-2010 Halk Kültürü Zümresi

geçen sene bu sitedena ldoğım zümrenin az değişirilmiş hali
  14. Y

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

2. yı bitti . 3. yıla başlayacağım.
  15. Y

Seminer Dönemi Çay Yasağı

elektrikli sandalye eksikmişş
  16. Y

7. sınıf konularını nasıl işlliyorsunuz

7. Sınıf Konularını Nasıl İşlliyorsunuz ben klavuz kitaba göre gidiyorum. kitapta ne varsa onları işliyoruz. kitap dışına çıkınca zaten öğrenciler anlamakta sıkıntı çekiyor. Türk tarihine yolculuk ünitesi Öğrencilerin en çok zorlandığı ünite. Okul sıralarında bizlere öğretilmeye çalışıldığı...
  17. Y

Konularda Nerdesiniz?

6. sınıflarada İpek yolu konusuna geçeceğim. 7.sınıflarada Yolumuz Sivas' Düştü konusuna geçeceğim 8. sınıflarada Zaferin ve Bağımsızlığın Tescili konusuna geçeceğim
  18. Y

Sınırlar Genişliyor

Hocam ben müfredatın dışına çıkmıyorum. kitaptaki bilgiler yeterli. bazı yerlerde ben küçük eklemeler yapıyorum. sbs de kiatabın dışında soru sorulmuyor zaten. o yüzden fazla bilgi vermenin bir anlamı yok bana göre.
  19. Y

Konularda Nerdesiniz?

Konularda Nerdesiniz?:kasım Sonu 6. sınıfllarda hun İmparatorluğu 7. sınıflarda Osmanlı devleti yeni başkentinde 8. sınıflarada Dirlişin destanı: sakarya
  20. Y

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

merhaba ben yakup. sakarya üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği nden mezunum (2004 mezunu) öğretmenliğe geçen yıl başlayabildim . kpss ilettini geçebildim geçen senden beri düzenli bir şekilde bu siteyi takip ediyorum. bence sosyal bilgiler siteleri içinde en iyisi bu site.