Arama sonuçlarınız

1. O

Haziran son iki haftanın planı

Arkadeşler, bu son iki hafta ne yapıveriyoz? Ben kendimce şöyle bir plan yapıvedim. Hele bi bakıven. Yoksa ben olayı tamamen yanlış mı anlamışım?
  2. O

Arkadeşler, bu son iki hafta ne yapıveriyoz? Ben kendimce şöyle bir plan yapıvedim. Hele bi bakıven. Yoksa ben olayı tamamen yanlış mı anlamışım?
  3. O

4. O

5. O

İkinci dönem birinci yazılı

Ders kitabındaki değerlendirme sorulardır.
  6. O

8. Sınıfların yıllık planı

Okulumuzda değerli zümremle birlikte hazırladığımız yıllık plandır. Okulda ve ilçede bu planı uygulamayı düşünüyoruz. Eleştiri ve önerilerinizi bekleriz.
  7. O

7. Sınıfların yıllık planı

Okulumuzda değerli zümremle birlikte hazırladığımız yıllık plandır. Okulda ve ilçede bu planı uygulamayı düşünüyoruz. Eleştiri ve önerilerinizi bekleriz.
  8. O

6. sınıfların yıllık planı

9. O

5. sınıf yıllık planımız

10. O

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı

Arkadaşlar baya aradım. Hiç bir yerde bulamadım. Ben de hazırladım koydum buraya, hayırlı olsun.
  11. O

Bilgi Yarışması soruları

... için bir başlık olsa... Yokmuş galiba... Neyse; ilk sorular benden gelsin! Buradan alanımızla ilgili yaptığımız ve yapılan bilgi yarışmalarındaki soruları ve soru önerilerini paylaşalım. Ben geçen okulumuzda yapılan yarışmadaki soruları paylaşmak istiyorum. hayırlı olması dileğiyle...
  12. O

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları ile toplantılarda sorunla ilgili dile getirdiğim görüşler: Arkadaşlar konuyla ilgili görüşlerinizi sizler de her platformda dile getirirseniz bu sene sonuna doğru bir çalışma yapılacağını umuyorum. İyi çalışmalar... SONUÇ VE ÖNERİ...