Arama sonuçlarınız

1. O

2021_2022 MEB KİTABI ve BECERİ TEMELLİ SORULARDAN 8. SINIF 1. DÖNEM 1. DEĞERLENDİRME SINAVI (D/Y+BOŞLUK DOLDURMA+HARİTA OKUMA+ÇOKTAN SEÇMELİ)

Elinize sağlım hocam. Çok güzel olmuş. Bir iki üzerinden geçip, kendi okuluma uyarlayıp kullanmayı düşünüyorum.
  2. O

2021_2022 MEB KİTABI ve BECERİ TEMELLİ SORULARDAN 7. SINIF 1. DÖNEM 1. DEĞERLENDİRME SINAVI (D/Y+BOŞLUK DOLDURMA+EŞLEŞTİRME+ÇOKTAN SEÇMELİ)

Elinize sağlım hocam. Çok güzel olmuş. Bir iki üzerinden geçip, kendi okuluma uyarlayıp kullanmayı düşünüyorum.
  3. O

2021_2022 MEB KİTABI ve BECERİ TEMELLİ SORULARDAN 6. SINIF 1. DÖNEM 1. DEĞERLENDİRME SINAVI (D/Y+BOŞLUK DOLDURMA+EŞLEŞTİRME+ÇOKTAN SEÇMELİ)

4. O

2021_2022 MEB KİTABI ve BECERİ TEMELLİ SORULARDAN 5. SINIF 1. DÖNEM 1. DEĞERLENDİRME SINAVI (D/Y+BOŞLUK DOLDURMA+EŞLEŞTİRME+ÇOKTAN SEÇMELİ)

5. O

Haziran son iki haftanın planı

Hocam, konuları bitirdik. Tekrar edelim desem zaten aynı kişiler geliyor. Bir de iki haftada pek verimli olmaz. Çocuklar da sıkılıyorlar. Valla ben dün bugün girdiğim sınıflara masallar anlattım. Çok hoşlarına gitti. Neyse, sağlık olsun. Teşekkür ederim.
  6. O

Arkadeşler, bu son iki hafta ne yapıveriyoz? Ben kendimce şöyle bir plan yapıvedim. Hele bi bakıven. Yoksa ben olayı tamamen yanlış mı anlamışım?
  7. O

Arkadeşler, bu son iki hafta ne yapıveriyoz? Ben kendimce şöyle bir plan yapıvedim. Hele bi bakıven. Yoksa ben olayı tamamen yanlış mı anlamışım?
  8. O

9. O

10. O

İkinci dönem birinci yazılı

Ders kitabındaki değerlendirme sorulardır.
  11. O

8. Sınıfların yıllık planı

Okulumuzda değerli zümremle birlikte hazırladığımız yıllık plandır. Okulda ve ilçede bu planı uygulamayı düşünüyoruz. Eleştiri ve önerilerinizi bekleriz.
  12. O

7. Sınıfların yıllık planı

Okulumuzda değerli zümremle birlikte hazırladığımız yıllık plandır. Okulda ve ilçede bu planı uygulamayı düşünüyoruz. Eleştiri ve önerilerinizi bekleriz.
  13. O

6. sınıfların yıllık planı

14. O

5. sınıf yıllık planımız

15. O

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı

Arkadaşlar baya aradım. Hiç bir yerde bulamadım. Ben de hazırladım koydum buraya, hayırlı olsun.
  16. O

2013-2014 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 3.Yazılı Sınavı-Cevaplı

2013-2014 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 3.Yazılı Sınavı-Cevaplı ben de yeni yapacağım ama indiremedim. meb sakıncalı içerik diyor!!!
  17. O

29 ekim kutlama programı

29 ekim kutlama programı, taptaze Ellerine sağlık hocam. Çok harika olmuş. İçerik kadar düzen de önemli... çok çok teşekkürler...
  18. O

Bilgi Yarışması soruları

... için bir başlık olsa... Yokmuş galiba... Neyse; ilk sorular benden gelsin! Buradan alanımızla ilgili yaptığımız ve yapılan bilgi yarışmalarındaki soruları ve soru önerilerini paylaşalım. Ben geçen okulumuzda yapılan yarışmadaki soruları paylaşmak istiyorum. hayırlı olması dileğiyle...
  19. O

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ bu sosyal bilgiler öğretmenleri bir harika çalıştığım bütün kurumlarda, bizim bu sitedeki çalışmaları derslerde kullanıyoruz ya diğer branşlardan arkadaşlar da görüyorlar haliyle, kıskanıyorlar diyebilirim. eğitimin üzerindeki bu ölü...
  20. O

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları ile toplantılarda sorunla ilgili dile getirdiğim görüşler: Arkadaşlar konuyla ilgili görüşlerinizi sizler de her platformda dile getirirseniz bu sene sonuna doğru bir çalışma yapılacağını umuyorum. İyi çalışmalar... SONUÇ VE ÖNERİ...