ersencan kullanıcısının son içeriği

1. ersencan

Bep çerçeve planı 8. Sınıf

5. SINIF İÇİNDE VAR MI ACABA HOCAM
  2. ersencan

LGS HAZIRLIK I.DÖNEM TEKRAR 111 SORU

Cevaplar var mı acaba
  3. ersencan

8.SN-1.Hafta Kurs Test ve Konu Özeti / Erdoğan GÜL

çok güzel olmuş hocam sonraki konularda da paylaşırsanız çok seviniriz. öğrenciler için faydalı olacaktır.
  4. ersencan

TÜBİTAK 4006 İÇİN SOSYAL BİLGİLER PROJE ÖRNEKLERİ

hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bu proje ile ilgili kısa bilgi verebilir misiniz buna benzer bir proje yapmak istiyorum da sizden de fikir almak istedim. teşekkürler.
  5. ersencan

Etkinlik CEMİYETLER

teşekkürler hocam sağolun
  6. ersencan

20019/2020 Halk Kültürü 7.sınıf yıllık plan-YENİ MÜFREDATA UYGUN

https://sosyalbilgiler.biz/forum/konu/20019-2020-halk-kueltuerue-8-sinif-yillik-plan-yeni-muefredata-uygun.59447/ BUYRUN.
  7. ersencan

20019/2020 Halk Kültürü 8.sınıf yıllık plan-YENİ MÜFREDATA UYGUN

ARKADAŞLAR UZUN ARAŞTIRMALARIM SONUCU MAALESEF YENİ MÜFREDATA UYGUN 8.SINIF HALK KÜLTÜRÜ PLANI BULAMADIM. MALUM 2018 DE MÜFREDAT KAZANIMLAR DEĞİŞTİ. BENDE OTURDUM KAZANIMLARA GÖRE PLANI ELDE YAZDIM. ÖĞRETİM PROGRAMINDA YER ALAN KAZANIMLARA VE DERS SAATLERİNE UYGUNDUR BU PLAN. GEREKLİ İSİM VB...
  8. ersencan

hocam 8.sınıfı da atıcam ama yeni öğretim programı ve kazanım listesini pdf dışında bulamadım. Word e çevirince de bozuluyor o yüzden gecikti. planı elde yazmak zorunda kaldım.biraz uğraştırıyor. bitince eklerim buraya inşallah.
  9. ersencan

Halk Kültürü Ders Notları

hocam 8.sınıf planı ve ders notları var mı elınızde acaba. teşekkürler elınıze sağlık.
  10. ersencan

HALK KÜLTÜRÜ 6 2019-2020 YENİ MÜFREDAT YILLIK PLAN

8.sınıf için de var mı acaba elinizde teşekkürler. pardon yeni gördüm cevabınızı
  11. ersencan

değişik sitelerden alıp düzenlediğim yenı plan. 2018 yılında degısen yenı ogretım programı ve kazanımlara uygundur. ınceleyınız