eirsi kullanıcısının son içeriği

1. E

Meb Kazanım Testleri 2014-2015 ve 2015-2016 Tümü Tek Pdf dosyasında

Meb Kazanım Testleri 2014-2015 ve 2015-2016 Tümü Tek Pdf dosyasında rica ederim değerli öğretmen arkadaşlar. Diğer sınıf düzeyleri için de dosya oluşturacağım inşallah.
  2. E

Meb Kazanım Testleri 2014-2015 ve 2015-2016 Tümü Tek Pdf dosyasında

Meb Kazanım Testleri'nin 2014-2015 ve 2015-2016 'de yayınlananlarını Tek Pdf dosyasında aşağıdaki linkten alabilirsiniz.
  3. E

HUKUK VE ADALET

Değerli sosyal bilgiler öğretmeni arkadaşlar. Hukuk ve Adalet dersi ile ilgili yüksek lisans tezim için bir anketim var. Bu dersi bu yıl veya geçmiş yıllarda okutan arkadaşların doldurmalarını rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim şimdiden...
  4. E

HUKUK VE ADALET

Değerli sosyal bilgiler öğretmeni arkadaşlar. Hukuk ve Adalet dersi ile ilgili yüksek lisans tezim için bir anketim var. Bu dersi bu yıl veya geçmiş yıllarda okutan arkadaşların doldurmalarını rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim şimdiden...
  5. E

HUKUK VE ADALET DERSİ ANKETi

derse girmeyen ancak ders kitabını programı incelemiş bilgi sahibi öğretmenlerde anketi cevaplayabilir.
  6. E

teşekkürler hocam
  7. E

Değerli sosyal bilgiler öğretmeni arkadaşlar. Hukuk ve Adalet dersi ile ilgili yüksek lisans tezim için bir anketim var. Bu dersi bu yıl veya geçmiş yıllarda okutan arkadaşların doldurmalarını rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim şimdiden. Anketi dolduran arkadaşlara kura ile Metin ÖZDAMARLAR...
  8. E

Hukuk ve Adalet dersini okutan arkadaslar

MERHABA ARKADASLAR. AKADEMIK BIR ANKET CALISMASI ICIN HUKUK VE ADALET DERSINI OKUTAN OGRETMEN ARKADASLARA ULASMAM GEREKIYOR. BU KONUDA YARDIMLARINIZA IHTIYACIM VAR. DERSI OKUTAN ARKADASLAR YORUM YAZARAK VEYA OZELDEN MESAJLA ULASIRLARSA MEMNUN OLURUM.
  9. E

Tarih Şeridi

Tarih Şeridi sağolun hocam ben de aynı düşünüyorum. başka fikri olan...
  10. E

Tarih Şeridi

Sosyal bilgiler sınıfımda kullanmak üzere 3 metre uzunluğunda bir tarih şeridi hazırlıyorum.Normalde tarih şeridinde en uzun çağ İlk Çağ olması gerekiyor ancak ben panoya sığması açısından ve diğer çağlardaki olaylerı daha detaylı gösterebilmek için ilkçağ daki zaman aralıklarını kısalttım...
  11. E

Dünyanın Şekli, Oluşumu ve Hareketi

Dünyanın Şekli, Oluşumu ve Hareketi nasıl izleniyor bu link falan yok anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
  12. E

Dünyanın Şekli, Oluşumu ve Hareketi

Dünyanın Şekli, Oluşumu ve Hareketi Ao3GtgJnWZk bu yazı çıkıyor ben de izlemek için ne yapmalıyım
  13. E

www.egitim.gov.tr bu siteyi mutlaka inceleyelim!

bu sitede güzel içerikler var ziyaret edebilirsiniz.
  14. E

Sosyal Bilgiler Sınıfları için Tarih Şeridi

tokatta görev yapıyorum. tokat.meb.gov.tr adresinde sosyal bilgiler öğretmenlerine ilköğretim müfettişleri tarafından tavsiye olarak yayınlandı. yapmak için hazırlıklara başladım
  15. E

Sosyal Bilgiler Sınıfları için Tarih Şeridi

Tokat ta bir ilköğretim okulunda sosyal bilgiler sınıfı için hazırlanmış tarih şeridi. fikirlerinizi alabilir miyim?