Sunu Mustafa Kemal'in Askerlik Hayatı slaytı yeni

engindemirci

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
ogretmensosyalbilgiler.wordpress.com
Hocam olabilir ama diğer rar. ve zip. dosyalarında bir sıkıntı olmuyor. Bu dosya da virüs uyarısı veriyor. Eğer dediğiniz gibi olsa tüm rar. ve zip. dosyalarında hata vermez miydi.
Siteye göre, isme göre ,kimi yazılımlar hassas oluyor örneğin exe uzantılı küçük temiz bir programı rar uzantılı sıkıştırıp , isminin sonuna crack yazayım upload sitesine yükleyeyim ,büyük ihtimal dediginiz durum yaşanır ,deneyimlerimle sabittir.Bendeki antivirüs programlarının kaçıracağını da düşünmüyorum. yine dediğim gibi gdriver ve onedriver gibi siteler ters giden birşey olsa tespit ederler ,dosyayı belli zaman sonra silerler.

TheBayk

Üye
Üye
Siteye göre, isme göre ,kimi yazılımlar hassas oluyor örneğin exe uzantılı küçük temiz bir programı rar uzantılı sıkıştırıp , isminin sonuna crack yazayım upload sitesine yükleyeyim büyük ihtimal dediginiz durum yaşanır ,deneyimlerimle sabittir.Bendeki antivirüs programlarının kaçıracağını da düşünmüyorum. yine dediğim gibi gdriver ve onedriver gibi siteler ters giden birşey olsa tespit ederler dosyayı belli zaman sonra silerler.

Peki hocam teşekkürler.

Bir sorum olacak size,
6. Sınıf > Üretim, Tüketim ve Dağıtım > Nitelikli İnsan ünitesinin sunumunu eklememişsiniz. Gözden mi kaçtı acaba yoksa o sunum yok mu ?