((((Yeni)))) Sunu Öneri ve Şikayeti

Öğretmenlere şifre gelsin mi?

• Evet.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Anıl efe ggg

ANıL
Üye
Web sitesi
sosyalbilgiler.biz
(((Yeni)))
Biliyorsunuz ki Sosyal Dünyası oyunumuza bir sürü yorum geldi ve bunların yarısı kötü yorumlardan oluşmaktaydı. Bunun için bu sunulara Öneri ve şikayet bölümü açacağım. Şimdilik hazırlanma aşamasında ama bir haftaya çıkar.

Yepyeni içerikler yolda, beğenmeyi unutma...

Son bir hafta çıkması beklenen; 2.Dönem 2.Yazılıya hazırlık Örnek Sorular, 2. Dönem Çalışma Planı, Öneri ve şikayet bölümü, 5,6 ve 7. sınıf şarkılar ve (((((Özel Sunular)))) (Özel sunu dediğim şey, beğeni ile açılan sunu)

Bu hafta dolu geçicek...

Son düzenleme:

ilkim86

Yeni Üye
Üye
Iyi gunler hocalarım yillardir bu siteyi kullanmaktayim ozellikle yazili sorularinin cogunu burdaki yazililardan hazirliyorum yalniz son zamanlarda degisiklik yapsam bile cocu sorular maalesef youtube da yayinlaniyor haketmedikleri halde cocuklar yuksek puan aliyorlar sitenin kullanim guvenliginin gozden gecirilmesi gerektigini düşünüyorum yoksa siteye uyeligimizin pek bir anlami kalmiyor saygilarimla

büşra karaca

Umut Belkide Gelecek Sayfadadır.Kapatma Kitabı.
Üye
Iyi gunler hocalarım yillardir bu siteyi kullanmaktayim ozellikle yazili sorularinin cogunu burdaki yazililardan hazirliyorum yalniz son zamanlarda degisiklik yapsam bile cocu sorular maalesef youtube da yayinlaniyor haketmedikleri halde cocuklar yuksek puan aliyorlar sitenin kullanim guvenliginin gozden gecirilmesi gerektigini düşünüyorum yoksa siteye uyeligimizin pek bir anlami kalmiyor saygilarimla
haklı

sos.bil sakarya

Yeni Üye
Üye
Arkadaslarımız cok buyuk emek sarf ediyorlar cok tesekkur ederız bunun ıcın fakat ogrencıler sıtedekı sorulara ulasabılıyorlar...Bu da ogrencılerın hazıra konması oluyor bıraz.