• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

YENİ ÜRÜN Yeni Müfredat Yeni Defter ve Yeni Atölyemlerimiz

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Merhaba değerli meslektaşlarım. Yıllardır gerek site içindeki aktifliği ve gerekse hazırladığımız defter, atölyem, deneme sınavları, soru bankaları, ödev kitapları, test kitapları ve yaprak testleri satın alarak bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.
Bildiğiniz üzere bu yıl tüm kademelerde yeni müfredat ile başlıyoruz. Bizler de (Erkan İSANMAZ, Şeyhmus YÜCE, Yavuz YILDIZ, Murat SAAT) 2018 Ocak ayından itibaren yeni müfredata hazırlandık. Tüm yaz boyunca arkadaşlarımın da öz verili çalışmasıyla ürünlerimizi yetiştirdik. Şu an Akıllı Defterlerimiz ve Atölyemlerimiz basıldı ve bayilerde satışa sunuldu.

Akıllı Defter ve Atölyemlerimizin detaylı tanıtımına ve örnek sayfalarına, akıllı tahta uygulamasına ulaşmak için ilgili ürünün ismini tıklayınız...

AKILLI DEFTERLERİMİZ
5. SINIF AKILLI SOSYAL BİLGİLER DEFTERİ

Moderatör tarafında düzenlendi: