Üretim Dağıtım ve Tüketim 6. Sınıf - PROFESYONELLEŞMİŞ MİLYONLUK RESİM

Sizce yarışmamız eğlenceli, verimli ve profesyonel olmuş mu?

• Kullanılan toplam oy
    32

mehmet özküz

Etkinlik ve Yarışma
Üye
Okulumuz Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sezer Karateke hocamızın katkısıyla ve engin bilgisiyle eskisine göre biraz daha profesyonelleşmiş ve jokerlerin işlevsel hale gelmiş MİLYONLUK RESİM adlı bilgi yarışmamız 6. sınıflar ÜRETİM DAĞITIM ve TÜKETİM ünitesi bazında 44 sorudan hazır hale getirilmiştir. Sorular basitten karmaşığa doğru gitmektedir. Toplam 4 grupla yarışılacak olan bilgi yarışmamızda satın al jokeri için slaytın sonlarına paranın %25ini bizden almaları için ayrı 4 soru hazırlanmıştır. Kural gereği satın al jokerini kullanan öğrenci grubu İSTERSE eğer bu hakkını YARIŞMA BİTİNCE kullanacaktır. Bu yarışmada 3te 3 tarihteki gibi koruma hakkı olmadığı için bilemediklerinde puanları sıfırlanıyor. Ama isteyen zümrelerim bu kuralı yumuşatabilir. Çünkü 125 bin gibi 250 bin gibi sorularda yanlış yaptıklarında üzülmeler oluyor. Tecrübeyle sabittir. Burada amacımızın eğlenerek öğrenmek ve eksiklerimizi gidermek olduğunu özellikle vurgulayalım. İnternete sor jokeri çalışmıyorsa ve arama motoru etkili değilse sınıfınızdaki bilgisayar veya elinizdeki telefondan çocuklara arama yaptırabilirsiniz. İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• Üretim Tüketim ve Dağıtım.rar
    16.4 MB · Görüntüleme: 1,481

mehmet özküz

Etkinlik ve Yarışma
Üye
İnternete sor jokerinden memnun olmayan kendisi ipucu jokeri verebilir arkadaşlar. soruyu değiştir jokerini bilerek koymadım yoksa 84 soru hazırlamam gerekirdi. bol şans