Ülkemizde Nüfus Ünite Değerlendirme Testi - 1

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
Soruların tamamının bana ait olduğu bir test çalışmasıdır. olabildiğince resimlendirmeye çalıştım. umarım beğenirsiniz.
Önizlemesi:
1339x480.jpg

2340x480.jpg

Ekli dosyalar

• Ülkemizde Nüfus Ünite Değerlendirme Testi - 1.rar
    758.6 KB · Görüntüleme: 15,766

erdogangul

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgievi.tr.cx
Harika çalışmalar bunlar...Böylesi çalışmaları olan insanların devletçe onurlandırılması lazım...Aslına bakarsanız,Sosyal Bilgiler Dünyası 'nın vizyonunun çok geniş olduğu düşünüyorum...Tebrikler Özkan Hoca

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

erdogangul' Alıntı:
Harika çalışmalar bunlar...Böylesi çalışmaları olan insanların devletçe onurlandırılması lazım...Aslına bakarsanız,Sosyal Bilgiler Dünyası 'nın vizyonunun çok geniş olduğu düşünüyorum...Tebrikler Özkan Hoca
teşekkürler hocam görüşleriniz için. çok geniş bi alan var önümüzde. elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz :d Erkan Hoca'ma ve Siz'e yetişmeye çalışıyorum :D ama yaptıkça anlıyorum gayet zormuş. bir test hazırlamak insanın saatlerini alıyor. 8. sınıfların programı belli olsaydı ona yönelecektim ama şu an belli değil. bakalım 7'ler üzerine çalışmaya devam.

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

evet önümüzü görebileceğimiz bir sınıf. 6. sınıflarda SBS bu sene yok. testlerin pek bi anlamı kalmıyor. 8lerin ise program belli değil. bize de kalıyor 7ler. hayırlı çalışmalar :D