TÜRKİYE'DE İLK-3"TE 3 TARİH BİLGİ YARIŞMASI-2023/2024 YILI 6. SINIF 2. ÜNİTE: TARİHE YOLCULUK-ESKİ FORMAT-GÜNCELLENEN SORULAR

Sizce yarışmamız eğlenceli, verimli ve profesyonel olmuş mu?

• Kullanılan toplam oy
    256

mehmet özküz

Etkinlik ve Yarışma
Üye
2 gündür soruları ve ipuçları yazayım derken baya vaktimi aldı. Sizlerden yegane isteğim bu yarışmaya beğeni ve yorum yapmanızdır. Bu kadar emeğe ve zamana karşı bunu hak ettiğimi düşünüyorum. Varsa olumsuzluklar ve soruda yanlışlıklar lütfen bana bildirin düzeltelim değerli arkadaşlar.

Değerli arkadaşlar Denizli Kale Cumhuriyet YBO Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz değerli SEZER KARATEKE hocamın yardımı ve desteğiyle gene çocuklarımızı tarihi sevdirmek adına bir çalışma yaptık. Bununla biraz daha eğlenceli ve verimli tarih öğrenimi olucaktır. Tekdüze anlatımlara ve sıkıcılığa son vermek istedik. İlk kez hazırladık ve uygulayacağız ileride. Sizler de kendi sorularınızı kendiniz yapabilirsiniz. Eleştiri yorum ve önerileriniz değerlidir. Saygılarımla

Ekli dosyalar

• 6. Sınıf 2. Ünite Tarihe Yolculuk 2023-2024 Yılı Eski.pptx
    17.4 MB · Görüntüleme: 269
Son düzenleme:

kamberekinci

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Emeğinize sağlık hocam sadece küçük bir eleştiri olarak "Süreniz başladı" kısmı kaldırılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir de kazandığı paraları otomatik seçmiyor herhalde. Çok güzel olmuş emeğinize sağlık

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Mehmet hocam sağ orta tarafta devlet isimleri var Bunlar sanırım sorunun hangi devletle ilgili olduğunu göstermek için yapılmış. Eğer böyle ise bazı sorular ilgili devlet ile eşleşmiyor. Örneğin Uygu denilip Asya Hunlarından soru gelmiş. Ayrıca Uygur denilip cevapta direk cevap olarak Uygur olursa buda bir ipucu oluşturur.
Soru bilindikten sonra sol tarafta kazanılan puan aktifleştirilebiliyor mu.
Birde son soruda değiştir denildikten sonra açılan sayfada soru gelmedi. Ya da ben bulamadım.
Bunun dışında sorularda güzel olmuş. Yarışmanın uygulanışıda güzel olmuş Her iki öğretmen arkadaşıma da teşekkürler İnşallah gelecek hafta üniite değerlendirmesinde kullanacağım

kahraman57

Çalışkan Üye
Üye
ÜLKEMİZİN YARINLARINI TESLİM EDECEĞİMİZ EVLATLARIMIZIN YETİŞTİRİLMESİNDE BİZLERE YOL GÖSTERİCİ OLUYORSUNUZ DEĞERLİ HOCAM. GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIM.