Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri.

hayatistan

Aktif Üye
Üye
7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 3. Ünitesi (Türk Tarihinde yolculuk ünitesi) 'ne ait kullanılan konu anlatım pss sunumları ve konu anlatım videoları internetten derlenmiştir. Etkinlik sunum'u ve arayüz tarafımdan hazırlanmıştır. (hiç bir şekilde ticari amaç güdülmemektedir)
Çatı işlevi gören bu arayüz üniteye ait sunum, film ,soru, ve etkinliklerin kullanım kolaylığı sunması maksatlıdır. Zamanım el verdigi ölçüler içerisinde ilerleyen günlerde yeni ünitelere ait daha zengin içerige sahip arayüzlerle görüşmek üzre

NOT: çalışmayı exe dosyası olarak kaydettim 87 mb büyüklügündedir bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum gerektirmeden doğrudan çalştırabilirsiniz ( içinde 30 küsür videonunda ekli olduğu versiyon 600 mb yi bulduğu için videosuz sürümü ekledim malesef)... genede pişman olmayacağınızdan eminim.)

ARAYÜZ GÖRÜNÜM.

""""LİNK 12.02.2013 İTİBARİYLE (tek part) GÜNCELLENMİŞTİR"""

DONLOAD LİNKİ:(38 konu anlatım videolu 590 mb lik 2.sürüm)

http://yadi.sk/d/c8IAQzMn2Zy29

erdogangul

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgievi.tr.cx
İyi Günler

beğendim,ama çalışmalarımın burada olması nedeniyle bir teşekkür edilebilirdi...sonuçta emek verilmiş çalışmalar...ticari bir amaç güdülmemesi nedeniyle beğendim...Erdoğan gül

hayatistan

Aktif Üye
Üye
Türk Tarihinde yolculuk ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri.

Erdoğan Hocam, Zaten ben derslerimde sizin güzel çalışmalarınızdan faydalanırken defalarca teşekkür ediyorum ,ve elbette çalışmalarından faydalandığım diğer arkadaşlarada. bu arada öğrencilerim arasındada epey popülersiniz.)

not: ilk 2 çalışmayı hazırlarken sunumlarını ve diğer çalışmalarını doğrudan aldığım arkadaşlarımın çalışmalarına herhangi bir müdahalede bulunmadım ( isim değişikligiyle araklamam babında.) haklısınız ilk 2 çalışma biraz aceleye geldi upload ettikten sonra farkettim teşekkür kısmındaki eksikligi. sonraki arayüzlerde ayrıca belirtilecektir .. tekrar teşekkürler..

ganii

Yeni Üye
Üye

eline sağlık hocam

ryaman

DÜNYA MADEM FÂNİDİR, DEĞMİYOR ALÂKA-İ KALBE...
Üye

Teşekkürler Allah razı olsun.