Trablusgarp Savaşı- Öğreten Haritalar Serisi

seckowtr

öğreten olmanın huzuru
Üye
Web sitesi
koserenet.tk
TRABLUS+HAR%C4%B0TA.png

hata giderilmiştir

Photoshop programıyla hazırlamış olduğum bu haritayı zümrelerimle paylaşmak onur verir. Haritanın orjinal halini forumdan mesaj yolladığınız takdirde sizlerle paylaşacağım burdaki sadece sizlere fikir vermesi , hatta farklı şekillerininde yapılabileceğine inanmamdandır. Asala reklam yapıp basit bir itibar sağlamak niyetim yoktur. Tüm samimiyetimle emin olabilirsiniz.

aþýkalp

Yeni Üye
Üye

seckowtr' Alıntı:
Trablusharitas%C4%B1.jpg

Photoshop programıyla hazırlamış olduğum bu haritayı zümrelerimle paylaşmak onur verir. Haritanın orjinal halini forumdan mesaj yolladığınız takdirde sizlerle paylaşacağım burdaki sadece sizlere fikir vermesi , hatta farklı şekillerininde yapılabileceğine inanmamdandır. Asala reklam yapıp basit bir itibar sağlamak niyetim yoktur. Tüm samimiyetimle emin olabilirsiniz.

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

hocam öncelikle ellerinize sağlık fakat gözüme çarpan bir yanlışlığa değinmek istedim. dosyanın sağ tarafında Trablusgab'a gönüllü giden subayları yazmışsınız. fakat orada Fethi Bey (Orbay) yazıyor. Fethi Okyar'ı yazmaya çalıştınız sanırım. Rauf Orbay'ın da Enver Paşa ile birlikte Trablusgarb'a gitti yazar kaynaklarda. o kısmı düzeltirseniz sevinirim.

ayrıntılı bilgi için bakabilirsiniz:

http://dergiler.ankara.edu.tr/dergiler/45/783/10075.pdf

seckowtr

öğreten olmanın huzuru
Üye
Web sitesi
koserenet.tk
Saygıdeğer Özkan Hoca ;

Uyarınız için cok teşekkürler gereken düzenlemeyi en kısa zamanda yapacağım. Bu ilginizden dolayı çok memnun oldum