NEDEN ATATÜRK'ÜN SOL ELİ CEKETİNİN İÇİNDEDİR?

hasan.yuce

izmirli hasan
Moderatör
Üye
şık olmak için ve rahatsızlığından dolayı elleri ceketinin cebindedir...

gaffurkuzu

Yeni Üye
Üye

Atatürk'ün Mason olduğunu ima ve iddia eden Atatürk düşmanı yobazların sorduğu sorulardan biridir bu.

rabia66

Yeni Üye
Üye

senin uydurmandır

tmac48

Üye
Üye

Atatürk'ün hastalığından önceki resimlerinde de böyle verdiği pozları vardı..bence o zamanın modası böyleydi...

Atatürk'ü kötülemek için örümcek beyinli yobazların kullandığı bazı söylemler vardır..birincisi bu sol elini ceketinin içine sokması..ikincisi de ben bunu bazı öğretmenlerden bile duydum ve ülkemizde ne kadar beyni yıkanmış cahil insan var şaşırdım..Atatürk her gittiği ilden bakire bir kız istermiş kırşehir ve yozgat vermemiş o yüzden gelişmemiş.ben bunları yazarken utandım ama bazı vatan hainleri bunu söylemekten utanmıyorlar..
İşte insanların fakirliklerinden yararlanıp onları yurtlarda zorla stv,kanal 7 izletirsen.zaman,akit yeni şafak okutursan..böyle nesiller yetişmesi çok doğal..Atamız hakkında gencecik beyinlere nifak tohumları ekip böyle adice zırvalar üretiyorlar sonra....Türk gençleri lütfen uyanık olsunlar,dünyanın İslam dinini en güzel yaşayan ülkesi hagisidir diye düşünsünler ve de bunu kimin koyduğu kurallara borçlu olduğunu asla ve ala unutmasınlar:ATATÜRK....