Klasik-Boşluk-Doldurma-Test Sınavları Analiz Programı. Öğrenci ve Soru Eklemeli

Pegasus__

. . : : FreeDooM : : . .
Üye
2dadmrp.jpg

Merhaba Arkadaşlar. kullandığım Sınav Analiz Programıdır. Örnek Doldurmalı hali ile paylaşıyorum. Programı yapan Hocamız Liseler için hazırlamış ama ben biraz değiştirerek kullanmaya başladım. umarım işinize yarar.

Sayfa koruma parolası yoktur ama dikkatli olun.

Ekli dosyalar

• Analiz.rar
    214.4 KB · Görüntüleme: 1,052

umutsun

Üye
Üye

Hocam eline sağlıkta puan toplandığında neden 200 üzerinden hesaplama yapıyor.Toplam puan 100 olması gerekirken..

Pegasus__

. . : : FreeDooM : : . .
Üye

umutsun' Alıntı:
Hocam eline sağlıkta puan toplandığında neden 200 üzerinden hesaplama yapıyor.Toplam puan 100 olması gerekirken..

Öncelikle Teşekkür ederim Sayın Hocam. Soruların puan değerini siz manuel olarak giriyorsunuz. belirttiğiniz soru adedine göre puan dağılımının yüz olması gerekir. puan değerleriniz bir ihtimal yanlış girilmiş olabilir. örnek üzerinde bir sınıfa ait çeşitli sorulardan oluşan sınav analizi yaptım. Dikkat ederseniz
A1 A2 A3 A4 A5 B1 B2 B3 B4 B5 C D E F G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9 G10 H I

şeklinde küme ve alt soruları belirtmişim. her sorunun puanı farklı olmakla birlikte toplamı 100 puandır. tüm değerlendirme bu toplam üzerinden yapılır.

Bu arada sorunun tam açıklamasını yazmadığınız için spontane tahminim üzere cevap veriyorum. daha ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım. başarılar dilerim.

Ekli dosyalar

• Adsız111111.jpg
    Adsız111111.jpg
    513.1 KB · Görüntüleme: 420