• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

AÇILIŞIMIZA DAVETLİSİNİZ KAYSERİ ((((((((ARI KİTABEVİ))))))) AÇILIŞIMIZA DAVETLİSİNİZ.

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
4 MAYIS CUMARTESİ SAAT 14'TE AÇILIŞINI YAPACAĞIMIZ ARI KİTABEVİNİN AÇILIŞINA GELMEK İSTEYEN TÜM ÖĞRETMEN DOSTLARIMIZI VE ÖĞRENCİLERİ BEKLİYORUZ.
AÇILIŞA SOSYAL BİLGİLER BİZ YÖNETİCİLERİ VE ARI YAYINCILIK SOSYALİMO YAZARLARI OLARAK BEN ŞEYHMUS YÜCE, ERKAN İSANMAZ VE MURAT SAAT KATILACAĞIZ. SİZLERİ ORADA GÖRMEKTEN VE SİZLERLE TANIŞMAKTAN DOLAYI ŞİMDİDEN HEYECANLANIYOR VE MUTLULUK DUYARIZ.
AÇILIŞA UYGUN SÜRPRİZLER OLACAĞINI DA BELİRTMEK İSTERİM :)

AÇILIŞA ARI YAYINEVİ KADROSUNUN DİĞER BRANŞ YAZARLARI DA KATILACAKTIR.

f09b8325-302a-40c0-b9f0-3475ea4cb998.jpg

Son düzenleme:

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
TEŞEKKÜRLER HOCAM. CUMARTESİ AKŞAMA KADAR ORALARDAYIZ. SİZ VE DİĞER DOSTLAR MÜSAİT OLURSANIZ TANIŞMAK İSTERİZ. KOLAYLIKLAR DİLİYORUZ...

Yıllardır çalışmalarınız takip ediyorum. Kayseri'ye gelmenizden olayı ben de çok mutlu oldum hocam. Öğrencilerim sizlerin kaynaklarını kullanıyor. Onlara söyledim. Hocam imza almaya gidelim mi dediler :) Ben de olur dedim.