EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Erkanmerkan

İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın
Üye
Web sitesi
www.hacamattakvimi.net
Doğum günleri herkesin hayatındaki çok özel günlerdir. Bazıları doğum günlerinin diğer günlerden hiçbir farkının olmadığını söylerler fakat yine de doğum günlerinde doğum günlerinin kutlanmasını, hatırlanmayı, anılmayı, hediyeler verilmeyi ve bir mesaj ile yâd edilmeyi arzu ederler. Birilerinin sizi düşünüyor olduğunu bilmek sizin için çok anlam ifade eder ve bu sizi ziyadesi ile mutlu eder. Basit bir doğum günü mesajı almak bile mesajı gönderen kişi ile aranızdaki muhabbeti arttırır ve sizin de onun mutlu günlerinde yanında olmanızı sağlar. Seçerek arkadaşınıza iletişim araçları ile ileteceğiniz en güzel doğum günü mesajları, mesajı alan kişiyi daha da mutlu etmenin yanında o kişinin bu özel gününde onu hatırlamanızdan dolayı sizi de mutlu eder. Doğum günü mesajınızı el ile bir karta yazarak vermeniz, kısa mesaj ile göndermeniz, sosyal medyada kutlama yapmanız veya e-posta yolu ile ulaşmanız doğum günü kişisinin tebessüm etmesine vesile olacağı kesindir.

Sevdiğiniz bu kişilerin doğum günlerini güzel mesajlar ile kutlama yaparken değişik doğum günü hediyeleri ile onları önemsediğinizi daha da belirginleştirmiş olursunuz. Güzel sözler ile süslenmiş mesajlar yazmaya gelince bazıları sadece kalemi kâğıdı ellerine alıp sıcak, içten ve kişiye özel mesajlar vermede zorlanmazlar. Ancak ne yazsam da duygularımı tam olarak aktarabilsem diye ne yazacağını bilmeyenler için sizlere en güzel doğum günü mesajlarından birkaç tane örnek verelim.

· Çikolata, çilek, vanilya… Dünyada hiçbir pasta bana senin kadar tatlı gelmez. Benim tatlım olmaya devam et benim için de bir dilim ayır.

· Bu yıl doğum günü pastanın üzerinde çok mum olabilir ama hiç birisi senin benim hayatıma getirdiğin ışık gibi parlak değil.

· Bugün herkesin pastadan yemesine müsaade et. Bundan sonra hiçbir şey senin bu dünyaya getirdiğin tatlılık kadar sevimli bir şeyin olmadığını kutlamaya devam etsinler.

Bu mesajlardan birisi ile vereceğiniz değişik hediye doğum günü kişisinin tatlı bir gülümseme ile sizi hatırlamasına ve mutlu olmasına sebep olacaktır. Anlamlı doğum günü mesajlarını yazmak için sadece hediyeyi vereceğiniz kişiyi düşünerek yazmanız sizin duygularınızın kelimelere dökülerek yazılması olacaktır. Onun için internet sitelerinde dolaşıp en güzel doğum günü mesajları bulmak için uğraşmayın sadece duygularınızı kâğıda aktarın.