"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

hayatistan

Aktif Üye
Üye
İnkılap tarihi ve Atatürkçülük dersi "Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" ünitesi tamamını kapsayan ,büyük ölçüde buradan derlediğim mateyallerle konular çerçevesinde oluşturulmuş bir arayüzdür.

19 adet ppt sunum
10 adet video
6 adet sbs deneme sınavı
11 adet çalışma kağıdı
ve bütün üniteleri kapsayan özet nitelğinde ders notu bulunmaktadır... (Çalışmalarda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler..)

275 mb lik bir exe arayüzdür, kurulum gerektirmez. çift tıkla çalıştırabilisiniz

indirme linkleri:

YENİ: TEK LİNK -TEK PARÇA... (12-02-2013, GÜNCELLENDİ)

http://yadi.sk/d/1YRFjsA-2ZYLM

arayüz görünüm:

ink8.4.JPG - 137 Kb
konu sabit : edit (zalatar)

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

hocam eline sağlık yetiştiniz yine imdadımıza haftaya geçeceğim bu üniteye

hayatistan

Aktif Üye
Üye

.) aynı gidiyoruz demekki hocam. bende sırası geldikçe ekliyorum, üniteyi bizden önce bitirenler kusura bakmasın artık.)

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hayatistan' Alıntı:
.) aynı gidiyoruz demekki hocam. bende sırası geldikçe ekliyorum, üniteyi bizden önce bitirenler kusura bakmasın artık.)

evet hocam öyle size yardımcı olacağım bu paylaşımlarınızda 15tatilde inşallah ikinci doonem ünitelreri için bende yapmayı düşünüyorum

munzurlu24

Aktif Üye
Üye

hocam tesekkurler elinize sağlık part 2 de sorun mu var inmiyor.