Bir Ülke Bir Bayrak Ünite Özeti

aaydın

Çalışkan Üye
Üye
Sitede konuyla ilgili özeti PDF olarak veren Skulo ve adını hatırlayamadığım bir başka arkadaşın çalışmalarından yararlanarak hazırladım.Kendilerine çok teşekkür ediyorum.Worde çevirerek hazırlamamın sebebi;ben bu notları öğrencilere dağıtıyorum.Yani fotokopi parasından tasarruf etmeye çalışıyorum.Umarım bu arkadaşlar beni mazur görürler.
Dün internette gezinirken Fatih İyidoğan isimli bir meslektaşımızın benim daha önce 5-6 kaynaktan tarama yapıp düzenlediğim notlarımın altına kendi adını açtığını bu notları kendisi hazırladığını ifade ettiğini gördüm.Akademik dürüstlük ilkesini öğrencilerimize öğretmeye çalışan bizlere böyle bir davranışın yakışmadığını düşünüyorum.....

Ekli dosyalar

• 7.ÜNİTE BİR ÜLKE BİR BAYRAK.rar
    464.4 KB · Görüntüleme: 9,107

bilgesucuk

Yeni Üye
Üye
Bir Ülke Bir Bayrak Ünite Özeti

açıkcası ben bir şey anlamadım ......... :([flash=200,200]http://[/flash]

Yavuz_YILDIZ

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
narin' Alıntı:
Dün internette gezinirken Fatih İyidoğan isimli bir meslektaşımızın benim daha önce 5-6 kaynaktan tarama yapıp düzenlediğim notlarımın altına kendi adını açtığını bu notları kendisi hazırladığını ifade ettiğini gördüm.Akademik dürüstlük ilkesini öğrencilerimize öğretmeye çalışan bizlere böyle bir davranışın yakışmadığını düşünüyorum.....

Arife Hocam, ben bu yüzden paylaştığım çalışmaları -yazılılar hariç- PDF olarak paylaşıyorum. Sitede bir tane bile dosya paylaşmayan bazı arkadaşlar altlarındaki ismi silip kendi adlarını yazıp biz hazırladık diyorlar. O yüzden word hallerini kendime tutup PDF olarak paylaşıyorum. Size de aynısını naçizane tavsiye ediyorum. Sonuçta bu işi gönüllü olarak yapıyoruz.