• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

7 Yöre 7 Halk Oyunu Videosu

arkadaşlar youtube videolarını indirmek için adres çubuğuna verdiğim linki kopyala yapıştır yapın savefrom açılır uhtemelen uygulama yükle yada yüklemeden devam et diye bir yazı çıkar yüklemeden devam edi seçip indirebilirsiniz uygulama yüklerseniniz de istediğiniz videoyu kolayca indirebilirsiniz herhangi bir virüs durumu yok.

arkadaşlar youtube videolarını indirmek için adres çubuğuna verdiğim linki kopyala yapıştır yapın savefrom açılır muhtemelen uygulama yükle yada yüklemeden devam et diye bir yazı çıkar yüklemeden devam edi seçip indirebilirsiniz uygulama yüklerseniniz de istediğiniz videoyu kolayca indirebilirsiniz herhangi bir virüs durumu yok.