• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

2016-2017 Sene Sonu Sosyal Bilgiler Zümre Toplantısı

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Toplantının Gündem Maddeleri aşağıdaki gibidir.
2016–2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SIDIKA ÇALIŞKAN ORTAOKULU
SOSYAL BİLGİLER ZÜMRE ÖĞRETMENLERİ SENE SONU TOPLANTI TUTANAĞIDIR

Toplantı Tarihi :13.06.2017
Toplantı No :3
Toplantı Saati :10.00
Toplantı Yeri :Öğretmenler Odası
Toplantıya Katılanlar : Erkan İSANMAZ, Şükran AKDENİZ, Ramazan GÜRCAN, Tolga BÖREKÇİ, Yasemin ERES

GÜNDEM MADDELERİ

1- Açılış ve yoklama.
2- I.ve II. Dönem başındaki zümre toplantılarında uygulanmak üzere alınan kararların değerlendirilmesi.
3- I ve II. Dönem yapılan zümrelerde alınan isabetli ve uygulanmasında yarar görülen kararların tespit edilmesi, devamları ve geliştirilmeleri hususunda ileriye dönük tavsiyelerin yazılması.
4- Yıl sonu başarı ve başarısızlık yüzdelerinin tespit edilmesi ve bu sonuçlar ile hedeflenen yıllık başarı düzeyine ulaşılıp ulaşılamadığının tespiti.

5- TEOG Sınavlarının genel değerlendirilmesi

6- Derslerde tüm konuların bitirilip bitirilemediğinin tespiti ve ders kesim raporunun hazırlanıp idareye teslim edilmesi.
7- Ders programlarının, ders araç-gereci, öğretim yöntem ve teknikleri, okul ve dersliklerdeki fizikî durumun değerlendirilmesi.

8- Dilek temenniler ve kapanış.

Toplantının tutanaklarını İndirmek için alttaki linke tıklayınız

Ekli dosyalar