Arama sonuçlarınız

1. reyhan6456

1.Dünya Savaşında Cepheler Tablosu

1. Dünya Savaşında Cepheler Tablosu
  2. reyhan6456

norm kadro fazlalığı

norm kadro fazlası olan öğretmenlerin kasım ayı içinde resen atanacakları doğrumu, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  3. reyhan6456

akıllı tahta sunum

iyi akşamlar arkadaşlar, akıllı tahata ile ilgili bir seminer alıyoruz. Bizden akıllı tahtada ders anlatmamızı ve starboard proğramını kullanarak bir derslik plan yapmamız isteniyor. aranızda bunları yapar var mı? bir günlük plan, dersle ilgili bir animasyon ya da smilasyon,resim dosyası ses ya...
  4. reyhan6456

6. sınıf proje ödevi yönergeli

6. sınıf proje ödevidir. Umarım beğenirsiniz
  5. reyhan6456

7. sınıf yönergeli proje görevi

7. sınıf maket yapma ile ilgili proje ödevidir. Umarım işinize yarar.
  6. reyhan6456

acil yardım

İnsan haklarına dayalı devlet ile insan haklarına saygılı devlet arasında ne fark vardır? Arkadaşlar bu sorunun cevabını nasıl açıklarsınız? Yardım edersiniz sevinirim.
  7. reyhan6456

8 proje

umarım işinize yarar
  8. reyhan6456

Atatürk konulu performans ödevleri sergisi

10 Kasım Atatürk'ü anma haftasına hazırlık olarak 8. sınıf öğrencileriyle birlikte küçük bir sergi hazırlıyoruz. Sergimizde yer alacak konu başlıklarımız şöyle: Atatürk'ün hayatı Bilinmeyen yönleriyle Atatürk Atatürk Ve Uşak 10 Kasım 1938 tarihli gazeteler Başka ülkelerin pullarındaki lider...
  9. reyhan6456

Atatürk Köşesi için yardım bekiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Okulumda yeni bir Atatürk Köşesi hazırlamamı istiyorlar. Açıkcası şık ve gösterişli bir çalışma olsun istiyorum. Bu tarz çalışma yapan varsa yardımlarınızı bekiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  10. reyhan6456

medya okuryazarlığı zümre

medya okuryaarlığı 2010-2011 zümre( alıntıdır)