Arama sonuçlarınız

1. H

Test YENİ- 8. SINIF İNKILAP TARİHİ AÇIK UÇLU SORULAR-CEVAP ANAHTARLI - (99 SORU)

Merhaba Hocam elinize sağlık 1.ünite den de hazırladınız mi
  2. H

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Ben de 2001 tarih öğretmenlği mezunuyum.
  3. H

7.snıf 1.ve 2. Ünite Etkinliği

7.SINIF 1.ve 2. ÜNİTE ETKİNLİĞİ (BİRAZ DERLEME BİRAZ EMEK) teşekkürler
  4. H

Tarih Şeridi

Tarih Şeridi hocam çalışmanızı buraya da ekleyebilirmisiniz.benim de ihtiyacım var böyle bişeye
  5. H

Nüfus Eşleştirme Etkinliği

Nüfus Eşleştirme Etkinliği teşekkürler
  6. H

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? muhammed bozdağ istemenin esrarı
  7. H

Erkan İSANMAZ

Erkan İSANMAZ shared uzantılı dosyalar açılmıyor.
  8. H

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri slm Ali İhsan nuribey de çalışan öğretmenim
  9. H

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri merhaba ben de 2001 tarih mezunuyum. afyonda çalışıyorum. bence de zafer hocayı ve celal hocayı çok müthiş hocalar.
  10. H

Gözlem Formları Ve Etkinlik Değerlendirme Programı

Gözlem Formları Ve Etkinlik Değerlendirme Programı teşekkürler hocam çok işime yaradı.
  11. H

Yolumuz Sivas'a Düştü

Yolumuz Sivas'a Düştü hocam dersi senin sayende monotonluktan kurtardım, teşekkürler
  12. H

Afyondan Sosyalciler Nerdeler

BEN DE NURİBEY KASABASINDAYIM
  13. H

Velimeşe İ.Ö.O Sosyal Bilgiler Dersliği

Velimeşe İ.ö.o Sosyal Bilgiler Dersliği ÇÖL İKLİMİ KUTUNDA NELER VAR AÇIKLAR MISINIZ?İLGİNÇ GELDİ?
  14. H

merhaba arkadaşlar ben de 2001 tarih mezunuyum, 3 yıl izmir 5 yıldan beri de afyonda görev yapıyorum. zafer gölen, celal erdönmez kadir şeker hocaları çok seviyorum selamlar
  15. H

Gelişen Türkiye

ben ve öğrencilerim size çok teşekkür ediyoruz.