Arama sonuçlarınız

1. tuncay59

Sosyal Bilgiler 5 1-2. Yazılı sınavı.Yoruma dayalı , zayıf alan olmasın diye bir derleme

5. sınıflar için çok zorlamayalım dedik çocukları..
  2. tuncay59

Yazılı Sosyal Bilgiler 5 1 .Dönem 1.yazılı sınavı

Bir kısmı alıntıdır..50 puan altında alan olmasın istedim ama.
  3. tuncay59

Yazılı 5.sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.yazılı sınavı (BEP)

Kolay olsun her öğrenci bir şeyler yapsın diye hazırladım...Bir kısmı alıntıdır.
  4. tuncay59

Tc. İnk. Tarihi Atatürkçülük 1.dönem 1. yazılı sınavı (yoruma dayalı)

Geniş sorular ve çoğunlukla yoruma dayalı olsun istedim.Bir kısmı alıntıdır.
  5. tuncay59

Sınavsız verdiğimiz notlar mahkemelik olursa...

Bu sene hiç sınav yapmadan öğrencilerin notları verilmiş oldu.Bir veli benim çocuğuma haksızlık yapıldı incelenmesini istiyorum diye yargıya başvursa sonuç ne olur sizce ?
  6. tuncay59

TC.İNK.TAR.ATATÜRKÇÜLÜK 2.Dönem 1. Sınavı ( Uzaktan eğitime uygun kolay hazırlanmış)

Uzaktan eğitimin verimi düşük ve katılım az. Geçmiş yılların soru grupları ağır geldi çocuklara.Bu nedenle daha kolay bir sınav hazırladım.Umarım işinize yarar, çocukların notları da çok düşük olmasın hani..
  7. tuncay59

Eba canlı yayın sorunu

EBA da canlı ders esnasında bazen yaşadığım sorun var...Low system resources may affect yor audio quality.try closing some applications to improve performance.Try closing some aplications to improve performance. Bu uyarı ile sesler kesik kesik geliyor, bir kaç dk. içinde düzeliyor ama gene...
  8. tuncay59

Uzaktan eğitime uygun, kolaylaştırılmış sunumlar ve sınavlar olmalı

Yıllardan beri faydalanırım.Çok güzel çalışmalar var ama, uzaktan eğitimde çocuklara ağır geliyor. Daha kolay ve görselleştirilmiş çalışmaların daha faydalı olacağına inanıyorum..
  9. tuncay59

Okulumuzda TEOG ortalaması

İkinci dönem için okulunuzda ki TEOG ortalamanızı yazar mısınız.Bu sene çok kolay idi,bizimkiler de yaptı acaba kolay mı yoksa çalışmışlar mı anlamak istiyorum.
  10. tuncay59

Ders notu hesaplama

Dönem sonu ntunu hesaplarken her ders içi etkinlik notu geçerli midir? Yoksa ders içi notların ortalaması mı alınır?
  11. tuncay59

Seminer 15 gün

Seminer 2 hafta sonrası gene tatil arkadaşlar.İki hafta ücret verecekleri için 12 cuma günü tatile devam
  12. tuncay59

2015 il dışı minimum puanları neden açıklanmadı?

İl dışı minimum puanlar hala açıklanmadı ve de açıklanmayacakmış.Tayinlerde şaibe olduğu akla geliyor.
  13. tuncay59

İl dışı minimum puanlar

İl dışı minimum puanları görmemiz çok önemli.Ancak meb tarafından açıklanmayacağı söyleniyor.Öyleyse, bir çok yeri az puanlılara peşkeş çektiler sonucu ortaya çıkıyor...
  14. tuncay59

5.Sınıflar müfredat değişikliği

5.Sınıflar İngilizce ağırlıklı oluyor.Bizim 3 saat Sosyal Bilgiler dersi gitmiş oldu ve normlarda düşme tehlikesi ortaya çıktı .Neler yapabiliriz ?
  15. tuncay59

Maaş karşılığı dersler

En son şekliyle maaş karşılığı sayılan dersler hangileri?
  16. tuncay59

ders süresi 35 dakika olmalıdır

Liselerde 40 dakikaya indirildi.lkokul ve ortaokullar için bir çalışma yok.Seçmeli derslerle günde 7*40 dakika gerçekten öğrenci için çok fazla...
  17. tuncay59

Atatürk ilkeleri

Milli Eğitim Bakanlığı ders kitaplarının Ataürk ilke ve İnkılaplarına uygun olma kriterini kaldırdı.Bu gün saat 14.12 itibarı ile NTV de alt yazı olarak geçti.Baskı devam ediyor ,bunun ileri aşamalarını düşünün artık...
  18. tuncay59

okul binalarının paylaşıılması

Okulları elinden alınan öğretmenler var mı?Biz de henüz belli olmadı ama endişe büyük,bütün taşlar yerinden oynatılacak gibi...
  19. tuncay59

il içi ve il dışı atamalar

İl içi ve il dışı atama takvimini ilan edemeyen yetkilileri kınıyorum...
  20. tuncay59

imam hatip ortokulu gibi ,öğretmen ortaokulu,sosyal bilimler ortaokulu,mühendisl

imam hatiplerin orta kısmı ilköğretimlerde,bağımsız tek başına ve liselerin bünyesinde açılabilecek.Ben de Öğretmen ortaokulu ,mühendislik ortaokulu, spor ortaokulu,diğer meslek öğretimlerinin orta kısmının açılmasını istiyorum.Görüşlerinizi bekliyorum.