Arama sonuçlarınız

1. G

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

bende rica edebilir miyim sayın hocam
  2. G

ŞEHRİMİZ 1. DÖNEM 2. YAZILI

Aksaray sınırlarında deseydim dediğiniz anlam çıkardı hocam haklısınız ama sınırında dediğimiz zaman yanlış bir anlam çıkmıyor.
  3. G

68 aksaray

değilim ama Aksaray'da çalışıyorum
  4. G

ŞEHRİMİZ 1. DÖNEM 2. YAZILI

GÜLE GÜLE KULLANIN
  5. G

Şehrimiz Aksaray 1. Dönem 1. Yazılı

Yardımcı olması dileğiyle.
  6. G

Yardım düşünme eğitimi günlük plan

düşünme eğitimi için günlük plan bulamadım.elinde bulunan varsa ekleyebilir mi ya da hazırlayanlar hangi siteden faydalandı link atabilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden
  7. G

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

1ve 2 olduğunu düşünüyorum milli egemenliği hakimiyet açısından da değerlendirebiliriz azınlıklar ve ermeni yurdunu hakimiyet alanı açısından değerlendirebiliriz bence
  8. G

4 Dünyanın Hazineleri

4 Dünyanın Hazineleri elleriniz dert görmeye
  9. G

4 Dünyanın Hazineleri

4 Dünyanın Hazineleri ellerin dert görmesin sayın hocam emeğine eğitim aşkına sağlık
  10. G

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz geçmiş yıllarda olduğu gibi klasik bir 7. sınıf sınavıydı. öğrenci seviyesini aşan öğrencilerin elindeki ders kitaplarında bulunmayan sorular içeriyordu henüz full çıkaran öğrencim çıkmadı:(
  11. G

2009-2010 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı

paylaşım için teşekkürler hocam yalnız bişey sorcam 6, 7 ve 8. sınıflara aynı planı mı uygulayacağız yoksa ayrı ayrı planı var mı??
  12. G

Sosyal Bilgiler 7 Konu Testleri - Flash Etkinlik

Sosyal Bilgiler 7 Flash Test Uygulamaları hocam çok güzel bi çalışma devamı var mı buların yoksa bu kadarla mı sınırlı?
  13. G

Rehberlik Yıl Sonu Faaliyet Raporu

bir öğretmene hiç yakışmıyo bu tabirler gerizekalının kim olduğu belli safr ettiği sözlerden paylaşımı yapan arkadaşa teşkkürler ellerine ve emeğine sağlık
  14. G

Küresel Isınma

link yokkk
  15. G

Sosyal Bilgiler Kodları

hepsi güzelmişşş
  16. G

Avrupada Yenilikler

hocam teşekkürler elinize sağlık