Arama sonuçlarınız

1. S

Güzel Bir Hikaye

YILLAR ÖNCE BİR İLKOKUL ÖĞRETMENİNİN BAŞINDAN GEÇEN BİR HİKAYE Bayan Rachel dersler başladığında 5. sınıf öğrencisi David’i gözlemlemiş onun diğer çocuklarla oynamadığını; giysilerinin kirli, saçlarının da oldukça dağınık olduğunu görmüş ve yadırgamıştı. David’in dosyasını incelemeye...
  2. S

Ayakkabıcı(sunu)

3. S

4 Paraşüt (mutlaka Okuyunuz)

http://uploaded.to/?id=pkzcvm
  4. S

Narkozun Etkisinde Halen

5. S

Başarı Yolunda 70 Altın Kural

BAŞARI YOLUNDA 70 ALTIN KURAL • Her zaman daha iyisini yapmaya çalışın. • Kullanılan bilgiler yanına yani bilgiler çeker. • Unutmak ilmin afetidir. • Baldan tatlı olan öfkenin neticesi zehirden acıdır. • Doğrularınız yanlışlarınızı yer. • Her saniyeniz gayenize kilitlenmelidir. •...
  6. S

Karikatürler

7. S

Göz Yanılmaları

8. S

Karikatürler

9. S

Şerefinizle Ölemediniz Mi?(okumadan Geçmeyin)

Arkadaşlar gerçekten benim ilgimi mükemmel bi şekilde çekti okuyun zaten ilk başlarını okudukça gerisini okumak istiyeceksinizz. NEDEN   BABA   Yıl 2020 kızım 18, ben 47 yaşındayım...        'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti...
  10. S

Nasrettin Hoca

11. S

Öğrenci Ve Öğretmen (karikatür)

12. S

Bunları Biliyormusunuz?

TÜRKİYE'DE RESMİ KAYITLARA GEÇMİŞ EN UZUN SOYADI 'AYYILDIZLI KIRMIZI BAYRAK TAŞIYAN KAHRAMANOĞLU'DUR. BİR FUTBOLCU TOPA HER KAFA VURUŞUNDA, BEYNİNDE 1000 HÜCRE ÖLDÜRÜR. ANTİK YUNAN'DA DOĞMAK VE ÖLMEK YASALARA AYKIRIDIR. GÜNEŞ, ISI VERDİKÇE KÜÇÜLÜR. MEDİNE'DEKİ HZ. MUHAMMED...
  13. S

İlginç Olaylar (resimli)

14. S

İlginç Bilgiler (resimli)

15. S

Boyut Karmaşaları ( Resim)

-Alıntıdır-
  16. S

Bu Kapı Neyi Simgeliyor

19'uncu yüzyılın büyük İngiliz ressamlarından William Holman Hunt'ın, bir bahçeyi anlatan tablosu Londra Kraliyet Akademisi'nde sergileniyordu. Hunt'ın "Evrenin Işığı" adını verdiği bu tabloda gece elinde bir fenerle bahçede duran filozof görünüşlü bir adam vardı. Adam,öteki eliyle bir kapıyı...
  17. S

Sen Bizim Herşeyimizsin (eglence )

İyi Eglenceler
  18. S

Sizce Tarih Dersi Anlaşılması Zor Bir Ders Midir?

Cevaplarınızı bekliyorum
  19. S

Bilgisayar Nedir?

Link Aşağıdaki Ektedir.
  20. S

Bana Gelen Mail ( Bi Bakın )

Arkadaşlar bu mail bana geldi.Herkesle Paylaşmak istedim .. ÇOK ÖNEMLİ.. Asıl degeri 9 (dokuz) trilyon dolar dikkat 9 milyar veya 9 milyon değil 9 trilyon... ABD sadece 40 kırk milyon dolara kapatacak yazıklar olsun....Kaptırana , verene susup seyredene....Altı üstü bir mail göndermekle bu...