Arama sonuçlarınız

1. i.h. ercemal

7.Sınıf 2.Ünite Genel Özeti

7.sınıf 2. ünitenin genel özetidir. sizlere ve öğrencilere faydalı olması dileğiyle...
  2. i.h. ercemal

13 LGS deneme videosu

3. i.h. ercemal

ŞEHRİMİZ dersi ile ilgili kısa bir not içerir. Adıyaman

ŞEHRİMİZ dersi ile ilgili kısa bir not içerir. (Adıyaman)
  4. i.h. ercemal

7. sınıf 1. ünitenin genel tekrar testi (CEVAP ANAHTARI EKLİDİR)

Paylaşıma açıktır ve hiçbir ticari amaç güdülmemiştir.
  5. i.h. ercemal

6. sınıf 1. ünitenin genel tekrar testi (CEVAP ANAHTARI EKLİDİR)

6. i.h. ercemal

5. sınıf 1. ünitenin genel tekrar testi (CEVAP ANAHTARI EKLİDİR)

7. i.h. ercemal

7. SINIF ilk beş ünite GENEL TEKRAR TESTİ

Merhaba Hocalarım.. çıkmış sorular, ödm soruları ve genel piyasadaki sorular baz alınarak hazırladığım ilk beş üniteyi kapsayan 50 soruluk genel tekrar testini sizinle paylaşmak istedim. bu test hazırlanırken kesinlikle ticari amaç güdülmemiştir. Umarım işinize yarar.
  8. i.h. ercemal

6. SINIF ilkbeş ünite genel tekrar testi

Merhaba Hocalarım.. çıkmış sorular, ödm soruları ve genel piyasadaki sorular baz alınarak hazırladığım ilk beş üniteyi kapsayan 50soruluk genel tekrar testini sizinle paylaşmak istedim. bu test hazırlanırken kesinlikle ticari amaç güdülmemiştir. Umarım işinize yarar.
  9. i.h. ercemal

5.SINIF ilk beş ünite GENEL TEKRAR TESTİ

Merhaba Hocalarım.. çıkmış sorular, ödm soruları ve genel piyasadaki sorular baz alınarak hazırladığım ilk beş üniteyi kapsayan 50soruluk genel tekrar testini sizinle paylaşmak istedim. bu test hazırlanırken kesinlikle ticari amaç güdülmemiştir. Umarım işinize yarar.
  10. i.h. ercemal

Test inkılap tarihi 1.üniteden 4. ünite sonuna kadar hazırlanmış 10 deneme...

Merhaba hocalarım inkılap tarihi birinci üniteden başlayıp 4. ünite sonuna kadar çıkmış sorular, ödm soruları, piyasada soru hazırlayan hocalarım ve kendi hazırladığım sorulardan oluşan 10 adet deneme hazırladım öğrencilerim için ve tamamen ders için hazırlanmış olup hiçbir TİCARİ AMAÇ...
  11. i.h. ercemal

ülkemizdeki iklim türleri

ülkemizdeki iklim türleri tek sayfalık özet (AKDENİZ-KARADENİZ-KARASAL İKLİM)
  12. i.h. ercemal

cepher açt

Osmanlının savaştığı cephelerle ilgili bir küçük etkinliktir. Faydalı olması dileğiyle...