Arama sonuçlarınız

1. G

Bağımsızlık ve Egemenlik Sembolleri Kelime Avı

Bu hafta işlenecek konuyla ilgili kelime avı hazırladım.Sizde yararlanabilirsiniz
  2. G

5.SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER MEB YILLIK PLANI 2020-2021

Arkadaşlar önceki planlardan yararlanarak MEB Planı oluşturduk.Şablonlarda sonlara doğru sıkıntı oldu,özür dileriz
  3. G

7.sınıflar Sosyal Bilgiler 2020-2021 Yıllık Planı MEB

Arkadaşlar geçen yılki planın üzerinde saatlerce işleyerek planı çalışma takvimine göre oluşturdum.Eksikler çıkarsa affola.
  4. G

ANADOLU UYGARLIKLARI KELİME AVI

Anadolu Uygarlılklarına ait kelime avı hazırladım.Güle güle kullanın.
  5. G

ASYA HUN DEVLETİ KELİME AVI

Asya Hunları'na ait eğlenceli kelime avı oluşturdum.Güle güle kullanınız.
  6. G

MEZOPOTAMYA KELİME AVI

Arkadaşlar,öğrencilerimin yoğun ilgisi nedeniyle internette bulamadığım "Mezopotamya Kelime Avı"nı kendim hazırladım.İlk kez yaptığım böyle bir çalışmayı umarım beğenirsiniz.
  7. G

Dünya'nın 7 Harikasından Türkiye'de olanlar

Geçen yılki projemiz.Benim önerimle Efes Artemis Tapınağı ve Bodrum Mausolos
  8. G

2015-2016 2.DÖNEM 5.SINIF EVREN YAYINLARI KONU İŞLENİŞ TABLOSU

Sağlıklı planlama yapmanıza katkı sağlayacaktır
  9. G

PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÖLÇEĞİ RUBRİK

Otomatik hesaplama tablosu ile öğrencilerin grup performans çalışmalarını değerlendirmenizde kolaylık sağlayacak bir şablondur.
  10. G

5.7.8.SINIFLAR ETKİNLİK SAYFALARI LİSTESİ

5.Sınıflar Pasifik Yayınları 1.-2.dönem,7.Sınıflar Anıttepe Yayıncılık 1.-2.dönem,8.Sınıflar MEB Kitabına göre 1.dönem şeklinde hazırlanmıştır.Programlamanızda kolaylıklar sağlayacaktır.Yararlı olması dileğiyle.
  11. G

5.Sınıf Pasifik Yıllık Planına göre haftalık etkinlik ve ödev sayfaları tablosu

Arkadaşlar,ders kılavuz kitabındaki planlamaya göre haftalık işleniş sayfaları tablosu oluşturdum.Böylece her hafta hangi sayfaların işleneceği,hangi ödevlerin verileceği daha kolay görülecektir.Bazı haftalardaki 4,5,9 saat gibi fazla sayfalar sonraki haftalara ait saatlere ilave edilecektir.
  12. G

2012-2013 7.SINIFLAR DÜŞÜNME EĞİTİMİ ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK PLANI

Arkadaşlar önceki yıllara ait bu planı eğitim-öğretim yılımıza uyarladım.Hayırlı olsun,güle güle kullanın.
  13. G

Rehberlik Etkinlikleri ile ilgili örnek bir sunum

Seminer döneminde yararlanılabilecek bir çalışmadır