Arama sonuçlarınız

1. mathijsen

Ders Notu Türkiye'nin Nüfus Artış Grafiğini Yorumlama

Grafik yorumlamanın önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Ders notu - etkinlik tarzında hazırladığım bir sayfalık dökümanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar.
  2. mathijsen

7. Sınıf Öğrencilerine Film Önerisi

Merhabalar Dersimde 7. sınıf öğrencilerine film izletmek istiyorum lakin seçim yapmakta zorlanıyorum. Biraz eğitici - öğretici olsun istiyorum belgesel tadında da olabilir. Onların kafalarını boşaltabilecek eğlenceli içerik tavsiyesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  3. mathijsen

Yazılı 7. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı (YENİ MÜFREDAT)

Siteden ve MEB kazanım testlerinden oluşan derleme bir sınavdır. 3. ünite, 4. ünite ve 5. ünitenin ilk iki konusunu kapsamaktadır.
  4. mathijsen

Yazılı 6. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Sınavı (YENİ MÜFREDAT)

Merhabalar, Biraz siteden biraz MEB kazanım testlerinden biraz da kendimden katarak hazırlamış olduğum bu sınavı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 3. ünite ve 4. ünitenin tamamı, 5. ünitenin ise ilk iki konusunu kapsamaktadır.
  5. mathijsen

Yazılı 7. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları 2018 - 2019 (Yeni Müfredat)

Sitedeki ve MEB'in kazanım sorularından oluşan derleme bir sınavdır. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  6. mathijsen

Yazılı 7. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (YENİ MÜFREDAT)

Siteden ve diğer yazılı sınavlarından yeni müfredata uygun bir şekilde derlenmiştir.
  7. mathijsen

Yeni müfredat hakkında

Merhabalar, 7. sınıf sosyal bilgiler dersinin 1. ünitesinin sonunda ''Atatürk ve İletişim'' adında bir başlık bulunuyordu ve biz burada Atatürk'ün İletişime Vermiş Olduğu Önem, Atatürk ve Kitle İletişim Araçları gibi konuları işliyorduk. Lakin bu seneki yeni müfredatta bunun olmadığını gördüm...