Arama sonuçlarınız

1. gvn1

Ders Notu 6.ÜNİTE ATATÜRK DÖNEMİ TÜRK DIŞ POLİTİKASI DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 6. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  2. gvn1

Ders Notu 5.ÜNİTE DEMOKRATİKLEŞME ÇABALARI DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 5. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  3. gvn1

Ders Notu 4.ÜNİTE ATATÜRKÇÜLÜK VE ÇAĞDAŞLAŞAN TÜRKİYE DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 4. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  4. gvn1

Ders Notu 3.ÜNİTE YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  5. gvn1

Ders Notu 2.ÜNİTE MİLLİ ÜYANIŞ BAĞIMSIZLIK YOLUNDA ADIMLAR DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  6. gvn1

Ders Notu İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1. ÜNİTE DERS NOTU

Yenilenmiş inkılap tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  7. gvn1

7. Sınıf 7.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 7. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  8. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 7. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  9. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DETEKL DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 6. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  10. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 6. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  11. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 5.ÜNİTE ÜRETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 5. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  12. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 5.ÜNİTE ÜRETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 5. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  13. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 4. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı Derste...
  14. gvn1

Ders Notu 7.4.1 KİL TABLETTEN AKILLI TABLETE GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

7.sınıf 4. ünitenin ilk konusu olan kil tabletten akıllı tablete konusunu içermektedir. Yeni üniteye başlayan ve kullanmak isteyen öğretmenlerimiz için paylaşılmıştır. Ünitenin tamamı daha sonra paylaşılacaktır.
  15. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 4. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı Derste...
  16. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 3.ÜNİTE İNSANLAR, YERLER VE ÇEVRELER GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 3. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Eba’da Paylaşılabilir, Canlı Derste Kullanılabilir...
  17. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 3.ÜNİTE İNSANLAR, YERLER VE ÇEVRELER GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 3. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Eba’da Paylaşılabilir, Canlı Derste Kullanılabilir...
  18. gvn1

Ders Notu 7 . Sınıf 2. Ünite Kültür ve Miras Ders Notu

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 2. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Eba’da Paylaşılabilir, Canlı Derste Kullanılabilir...
  19. gvn1

Ders Notu 6 . Sınıf 2. Ünite - Kültür ve Miras Ders Notu

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 2. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitabı esas alınarak hazırlanmıştır. Eba’da Paylaşılabilir, Canlı Derste Kullanılabilir...
  20. gvn1

Ders Notu 5. Sınıf 7. Ünite - Küresel Bağlantılar Ders Notu

Diğer notlarıma forumun ilgili bölümlerinde ulaşabilirsiniz. Eba’da Paylaşılabilir, Canlı Derste Kullanılabilir, Whatsapp'ta Paylaşılabilir Fotokopi ile Çoğaltılabilir.