Arama sonuçlarınız

1. S

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 4. Ünite Çat Kapı Bilgi Yarışması

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 4. Ünite (BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM) Çat Kapı Bilgi Yarışması Sunu; 7. Sınıf sosyal bilgiler dersi 4. ünite Bilim, Teknoloji ve Toplum ünitesinden hazırlanmıştır. Sunuda toplan 25 soru var olup 5 tanesi Çat Kapı (Bonus ) sorusudur. Sorular geçmiş yıllarda Bilim...
  2. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu Sunu; 5. Sınıf sosyal bilgiler dersi 1. ve 2. ünite ünitelerinden hazırlanmıştır. Sunuda toplan 38 soru var olup 10 tanesi Çat Kapı (Bonus ) sorusudur. Sorular geçmiş yıllarda kültür ve miras ünitesi ile ilgili olan çıkmış sorulardan...
  3. S

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu Sunu; 6. Sınıf sosyal bilgiler dersi 2. ünite kültür ve miras ünitesinden hazırlanmıştır. Sunuda toplan 42 soru var olup 10 tanesi Çat Kapı (Bonus ) sorusudur. Sorular geçmiş yıllarda kültür ve miras ünitesi ile ilgili olan çıkmış...
  4. S

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Çat Kapı Oyun Sunusu Sunu; 7. Sınıf sosyal bilgiler dersi 2. ünite kültür ve miras ünitesinden hazırlanmıştır. Sunuda toplan 48 soru var olup 10 tanesi Çat Kapı (Bonus ) sorusudur. Sorular geçmiş yıllarda kültür ve miras ünitesi ile ilgili olan çıkmış...
  5. S

Etkinlik 8. 2. 1 Birinci Dünya Savaşı Etkinlik Sunusu (Doğru - Yanlış, Boşluk Doldurma)

8. 2. 1 Birinci Dünya Savaşı Etkinlik Sunusu (Doğru - Yanlış, Boşluk Doldurma) Kazanım: İTA.8.2.1. Birinci Dünya Savaşı’nın sebeplerini ve savaşın başlamasına yol açan gelişmeleri kavrar. Etkinlik içerisinde; Doğru - Yanlış ve Boşluk Doldurma soruları vardır. TIKLA İNDİR
  6. S

Yazılı 8. Sınıf İnkılap Tarihi 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

8. Sınıf İnkılap Tarihi 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı) Yazılı sınav soruları 2020 / 2021 Eğitim Öğretim Yılı MEB yayınları ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yazılı sınavın cevap anahtarı dosya içinde verilmiştir. Yazılı sınav soru...
  7. S

Yazılı 5. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı) Yazılı sınav soruları 2020 / 2021 Eğitim Öğretim Yılı Ata yayınları ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yazılı sınavın cevap anahtarı dosya içinde verilmiştir. Yazılı sınav soru...
  8. S

Yazılı 7. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı) Yazılı sınav soruları 2020 / 2021 Eğitim Öğretim Yılı Ekoyay yayınları ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yazılı sınavın cevap anahtarı dosya içinde verilmiştir. Yazılı sınav...
  9. S

Yazılı 6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı (Cevap Anahtarlı)

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı (Cevap Anahtarlı) Yazılı sınav soruları 2020 / 2021 Eğitim Öğretim Yılı Anadol yayınları ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yazılı sınavın cevap anahtarı dosya içinde verilmiştir. Yazılı sınav soru...
  10. S

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planları 2020 /2021

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planları 2020 /2021 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Meb Yayınları Yıllık Planları 2020 /2021 TIKLA İNDİR 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Anadol Yayınları Yıllık Planları 2020 /2021 TIKLA İNDİR
  11. S

İnkılap Tarihi 2014-2015 Yaz Mevsimi Kurs Planı

İnkılap Tarihi 2014-2015 Yaz Mevsimi Kurs Planı 8.sınıfa Hazırlık Yaz Mevsimi T.C. İnkılap tarihi ve Atatürkçülük Dersi Kurs Planı Yaz mevsiminde Halk Eğitim Merkezi Destekli kurs açmak isteyenler için hazırlanmıştır. Tamamıyle Meb onaylı olup %100 Merkezi yazılılara uygundur. Kaznımlar ve...