Arama sonuçlarınız

1. ttabutt

Oyun İner misin? Çıkar mısın? Oyunu 4.Ünite

4.Ünite konularını kapsayan bu oyun umarım işinize yarar. Nasıl oynanacağı oyun içerisinde belirtilmiştir. Oyunda kullanılan sorular sitedeki arkadaşların paylaştıkları sorulardır. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dosya boyutu büyük olduğu için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz...
  2. ttabutt

Oyun Asker Kapma Oyunu 2- Kültür ve Miras Ünitesi - 7.Sınıf 2.Ünite

Eğlenceli soru çözmek amacıyla hazırladığım oyundur. Oyunun nasıl oynanacağı ile ilgili bilgi oyunun içerisinde verilmiştir. Sorular 2.üniteyi kapsamaktadır ve siteden alınmıştır. Umarım işinize yarar. (TAVSİYE: Oyun esnasında oluşan gruplara ara ara strateji yapmaları için 2-3 dakikalık süreler...
  3. ttabutt

Oyun İner misin ? Çıkar mısın ? Oyunu - İnsanlar, Yerler ve Çevreler

3.Ünite konularını kapsayan bu oyun umarım işinize yarar. Nasıl oynanacağı oyun içerisinde belirtilmiştir. Oyunda kullanılan sorular sitedeki arkadaşların paylaştıkları sorulardır. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dosya boyutu büyük olduğu için aşağıdaki linkten...
  4. ttabutt

Oyun Asker Kapmaca Oyunu - Kültür ve Miras 7.Sınıf

Eğlenceli soru çözmek amacıyla hazırladığım oyundur. Oyunun nasıl oynanacağı ile ilgili bilgi oyunun içerisinde verilmiştir. Sorular 2.üniteyi kapsamaktadır ve siteden alınmıştır. Umarım işinize yarar. (TAVSİYE: Oyun esnasında oluşan gruplara ara ara strateji yapmaları için 2-3 dakikalık süreler...
  5. ttabutt

8.SINIF YAZ DÖNEMİ DYK PLANI

2020-2021 YAZ DÖNEMİ 8.SINIF DYK PLANI Tüm seneyi kapsayan bir plan hazırladım.Bazı konuları plana dahil etmedim. Yıl içerisinde o konuların verilebileceğini düşünerek kendime göre bir plan hazırladım. Sizler kendinize göre değişiklik yapabilirsiniz.Umarım işinize yarar.
  6. ttabutt

21 HAZİRAN - 2 TEMMUZ TELAFİ EĞİTİMİ PLANI

İki haftalık telafi eğitimi planıdır.
  7. ttabutt

21 HAZİRAN - 2 TEMMUZ 6 .SINIF TELAFİ EĞİTİMİ PLANI

Telafi eğitimi planıdır.
  8. ttabutt

21 HAZİRAN-2 TEMMUZ TELAFİ EĞİTİMİ 5. SINIF PLANI

21 Haziran - 2 Temmuz arasında uygulanan 2 haftalık telafi programını içermektedir.
  9. ttabutt

Etkinlik ETKİLEŞİMLİ ÖDM 6.Sınıf 3.Ünite Çalışma Fasikülü Elazığ MEM

ÖDM nin yayınladığı çalışma fasiküllerini çıktı alma imkanı olmayan öğrenciler için tablet,bilgisayar veya telefon araçlarıyla çözülebilir hale getirmeye çalıştım. Fırsat buldukça diğer fasiküllerin de linklerini vereceğim. Aşağıdaki tablodan istediğiniz etkinliği seçip yapabilir öğrencilerinize...
  10. ttabutt

Etkinlik ETKİLEŞİMLİ ÖDM 6.Sınıf 3.Ünite Çalışma Fasikülü Giresun MEM

ÖDM nin yayınladığı çalışma fasiküllerini çıktı alma imkanı olmayan öğrenciler için tablet,bilgisayar veya telefon araçlarıyla çözülebilir hale getirmeye çalıştım. Fırsat buldukça diğer fasiküllerin de linklerini vereceğim. Aşağıdaki tablodan istediğiniz etkinliği seçip yapabilir öğrencilerinize...
  11. ttabutt

Etkinlik İner misin? Çıkar mısın? Oyunu - Afetler ,Çevre ve İnsan

5.Sınıflar için hazırladığım eğlenceli soru çözmek için kullanabileceğiniz bir oyun. Sorular için SARIBOÐA öğretmenime çok teşekkür ediyorum. Umarım keyifle kullanırsınız. https://drive.google.com/open?id=1iDv1i8CaAGkZWY47WRAhPB5X4hA1Kf4q
  12. ttabutt

Etkinlik Asker Kapmaca Bilgi ve Strateji Oyunu - Nüfus ve Yerleşme

Asker Kapmaca Bilgi ve Strateji Oyununu eğlenceli soru çözmek, sınıf içerisinde veya kurs çalışmalarında kullanılmak üzere tasarladım. Oyunda kullanılan sorular sitedeki paylaşımlardan alınmıştır. Soruları paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Oyun umarım işinize yarar. İrili ufaklı sorunlar...
  13. ttabutt

Etkinlik İner misin? Çıkar mısın? Oyunu - İklimler ve İnsan

5. Sınıflar için hazırladığım "İner misin? Çıkar mısın?" oyununu eğlenceli soru çözmek için tasarladım. Sorular sitedeki arkadaşların paylaşımlarından oluşmaktadır. Umarım beğenirsiniz. (Oyunda şimdilik ufak tefek hatalar olabilir. Affınıza sığınıyorum.)...
  14. ttabutt

Etkinlik İner misin? Çıkar mısın? Oyunu - Yeryüzü şekilleri

5. Sınıflar için hazırladığım "İner misin? Çıkar mısın?" oyununu eğlenceli soru çözmek için tasarladım. Sorular sitedeki arkadaşların paylaşımlarından oluşmaktadır. Umarım beğenirsiniz. (Oyunda şimdilik ufak tefek hatalar olabilir. Affınıza sığınıyorum.)...
  15. ttabutt

Etkinlik İner misin? Çıkar mısın? Kültür ve Miras Ünitesi

5. Sınıflar için hazırladığım "İner misin? Çıkar mısın?" oyununu eğlenceli soru çözmek için tasarladım. Sorular sitedeki arkadaşların paylaşımlarından oluşmaktadır. Umarım beğenirsiniz. (Oyunda şimdilik ufak tefek hatalar olabilir. Affınıza sığınıyorum. Zamanla diğer üniteleri de hazırladıkça...
  16. ttabutt

Etkinlik İner misin? Çıkar mısın? Oyunu - Birey ve Toplum Ünitesi

5. Sınıflar için hazırladığım "İner misin? Çıkar mısın?" oyununu eğlenceli soru çözmek için tasarladım. Sorular sitedeki arkadaşların paylaşımlarından oluşmaktadır. Umarım beğenirsiniz. (Oyunda şimdilik ufak tefek hatalar olabilir. Affınıza sığınıyorum. Zamanla diğer üniteleri de hazırladıkça...
  17. ttabutt

6.sınıf DYK planı (2018-2019)

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı örnek planı esas alarak hazırladım. Umarım işinize yarar.