Arama sonuçlarınız

1. smokeramazan

KÜLTÜR ve MEDENİYETİMİZE YÖN VERENLER 2.DÖNEM 1.YAZILI (açık uçlu özgün sorular)

Öğretici ve kolay sormaya çalıştım.Umarım işinize yarar kıymetli zümrelerim.Kolay gelsin
  2. smokeramazan

2023-2024 -6.SINIF SOS.BİL.2.DÖNEM 1.YAZILI (bol görselli açık uçlu özgün sorular)

Umarım beğenirsiniz.Bol görselli sormaya çalıştım.Hepinize kolay gelsin
  3. smokeramazan

2023-2024 -SOSYAL BİL..5. SINIF 2.DÖNEM 1.YAZILISI (bol görselli açık uçlu)

Umarım işinize yarar.Hepinize kolay gelsin
  4. smokeramazan

2023-2024-7.SINIF SOS.BİL..2.DÖN.1 YAZILI (açık uçlu)

Hepinize kolaylıklar dilerim zümrelerim.Umarım beğenirsiniz
  5. smokeramazan

2023-2024 TC İNKILAP TARİHİ 2.DÖNEM 1.YAZILI (açık uçlu görselli)

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar .Okulumuzda dersler 30 dakika olduğu için en fazla İzmir İktisat Kongresine kadar gelebildik.Word belgesi olarak paylaştım.İstediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Hafta sonuna kadar diğer kademelerde de yazılıları paylaşmaya çalışacağım.Kolaylıklar dilerim...
  6. smokeramazan

KÜLTÜR ve MEDEN.YÖN VER. (1.DÖN.2.YAZILI-Bol görselli yeni sorular)

Arkadaşlar oldukça kolay sormaya çalıştım .Umarım işinize yarar.
  7. smokeramazan

TC İNK.TARİHİ 1.DÖN.2.YAZILI (AÇIK UÇLU YENİ SORULAR)

Sayın hocalarım TBMM nin açılışı konusu da dahil edilen bir yazılıdır.Okulumuzda dersler 30 dakika olduğu için konuları yetiştiremiyoruz. Yazılıdaki 2 soruyu sitedeki paylaşılan sorulardan aldım.Diğerleri bana aittir.Umarım işinize yarar.
  8. smokeramazan

6.SINIF 1.DÖN.2.YAZILI-AÇIK UÇLU-YENİ SORULAR

Sayın hocalarım okulumuzda 30 dakika ders var.Bu sebepten son kazanımlara maalesef yetişemedik.Yine de fena bir yazılı olmadı gibi.Hepinize kolaylıklar dilerim.Umarım işinize yarar.
  9. smokeramazan

5.SINIF 1.DÖNEM 2.YAZILI (Açık uçlu-yeni özgün sorular)

Sayın zümrelerim görsellerle desteklemeye çalıştığım 10 soruluk bir yazılı hazırladım.Kolay sayılabilecek bir yazılıdır.Hepinize başarılar dilerim Bir soruyu MEB örnek sorulardan aldım.
  10. smokeramazan

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER. AÇIK UÇLU 1.DÖN.1.YAZILI (Yeni özgün sorular)

Görsellerle desteklenmiş bir yazılıdır.Hepinize kolay gelsin
  11. smokeramazan

TC İNKILAP TARİHİ-AÇIK UÇLU- 1.DÖNEM 1.YAZILI-(Yeni sorular)

Kendimce görsellerle destekleyerek yeni sorular hazırladım arkadaşlar.İlk yazılılar olması ve öğrencilerin bu şekilde sorulara alışık olmaması sebebiyle nispeten bir tık koly sormaya çalıştım.Hepinize kolaylıklar dilerim
  12. smokeramazan

2022-2023 TC İNK TAR.İLK DÖNEM DENEMESİ(yeni sorular)

Okulum açılsaydı kuzucuklarıma yapmak için hazırladığım denemeydi.Bakalım nasip olursa yine uygularım inşallah.Sizlerle paylaşmak istedim.Soruların tamamı bana aittir ve yeni sorulardır.Fırsat buldukça birkaç tane daha hazırlamayı düşünüyorum.Tamamı ilk dönem kazanımlarından oluşuyor.
  13. smokeramazan

8.SINIFA GEÇENLER İÇİN HAZIRBULUNUŞLUK TESTİ-YENİ SORULAR

Sayın hocalarım 7 den 8 e geçenlere senenin hemen başında uygulamak için hazırladığım 10 soruluk testtir.7.Sınıftaki İnkılap Tarihi için uygun konulardan sorular hazırladım(Fransız İhtilali-Sanayi İnkılabı-Duyunu Umumiye vb).Hepinize hayırlı bir sene diliyorum. Cevap anahtarı eklidir..
  14. smokeramazan

TC İNK.TARİHİ DENEMESİ 3 (tüm üniteler).Yeni özgün sorular.2022 Nisan

Kıymetli hocalarım tüm üniteleri kapsayan LGS formatına uygun 3.denememizdir..Konular bitince rahatlıkla uygulayabilirsiniz.Cevap anahtarı son sorunun altındadır.Hepinize kolaylıklar dilerim..
  15. smokeramazan

TC İNKILAP DENEMESİ 2 - (II.Dünya savaşı hariç )

Genel inkılap denemesinin ikincisini paylaşıyorum. Atatürk dönemi dış politika konusu da dahildir. Soruların çoğunda paragrafları bilerek biraz uzun tuttum ki çocuklar soruyu okurken konuyu tekrar etsinler.Hepinize sağlıklı günler dilerim..
  16. smokeramazan

TC İNKILAP GENEL DENEMESİ (Tamamen yeni ve özgün sorular.2022)

Tamamen yeni sorulardan oluşan bir deneme hazırlamaya çalıştım.Konu sayısı fazla olduğu için doğal olarak çoğu konudan soramadım.Ama bir tane daha hazırlayacağım ilk fırsatta.....Çok zor değil ama nispeten bir tık eleyici olabilir.Son ayfasına cevap anahtarını ekledim.Word belgesi olarak...
  17. smokeramazan

TC İNKILAP TARİHİ İLK 3 ÜNİTE DENEMESİ (Yeni sorular)

Tamamen kendim hazırladım kıymetli zümrelerim.Umarım beğenirsiniz.Hem word hem pdf halini paylaşıyorum.Cevap anahtarı son sayfadadır.
  18. smokeramazan

MİLLİ MÜCADELE SAVAŞ DÖNEMİ(Doğu-Güney-Batı Cephesi-deneme)

Savaş dönemini kapsayan yeni sorular hazırladım kıymetli zümrelerim.Tek sayfada çıktı alabileceğiniz şekilde hazırladım.Hem pdf hem de word halini ekledim.Umarım beğenirsiniz.