Arama sonuçlarınız

1. M

Tek Öğretmen Zümre "YAPAR" mı?

Arkadaşlar geçen sene tek öğretmen zümre yapmayacak diye bir yazı gelmişti okullara. Bu sene okulumda tek zümre olmama rağmen ısrarla zümre tutanağı istiyorlar. Sizde de durum aynı mı yada bu tek öğretmenin zümre yapmayacağı kararı değişti mi?
  2. M

5.SINIF REHBERLİK FAALİYETLERİ

Merhaba arkadaşlar 5.sınıf rehber öğretmeniyim. Rehberlik saatimiz olmamasına rağmen rehber öğretmen etkinlikler yaptırmak istiyor. Ben hiçbirini yapmadım. Sizde de durum aynı mı? Yani beşinci sınıflarda rehberlik saati olmamasına rağmen rehberlik etkinlikleri yapıyor musunuz?
  3. M

Performans Notu

Performans ödevine zayıf not veriyor musunuz? Ben ödev getirmeyene 40 veriyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.
  4. M

BİLSEM

valilik oluru ile Bilseme görevlendirildim. Bilsemde Sosyal Bilgiler dersi nasıl işlenir? bilen var mı bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  5. M

dombıra

Dombıranın mp3 varsa paylaşabilir misiniz? ya da dombıranın mp3 nü nereden bulabilirm.
  6. M

özel ders ücreti

Çok yakın bir öğretmen arkadaşım çocuğu için özel ders vermemi istiyor. dersi ücretli vermemi istiyor ama fiyat konusunda çaresizim ders saati olarak ne kadar istemem uygun olur. bana yardımcı olursanız sevinirim.
  7. M

Bir sorun... Çalışma Kitapları ???

Çalışma kitabının bazı etkinlikleri önemli derecede detaylar içeriyor. bu detayları bilmeyen çocukları yapması zor. geçenlerde dilsiz harita etkinliğini ödev olarak verdim. öğrenciler konya'yı libya'da, ankarayı'da orta asyada göstermiş. pes artık dedim.
  8. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

benim bulunduğum yerde sbs sınavlarındaki sıralamalar baz alındığı için konu yetiştireceğim diye adam akıllı yeni programı uygulayamıyorum. çoğu yeri ben anlatıp geçmek durumunda kalıyorum. sizlerde de mi durum böyle acaba... düşüncelerinizi bekliyorum.
  9. M

ÇOK PARTİLİ DEMOKRATİK HAYAT

Amacım konuyu basite indirgeyerek öğrencilerimi anlamasını sağlamak beğenirsen söyle; beğenmezsen bırak öyle kalsın.
  10. M

İhracattan İthalata Ekonomimiz...

denemesi bedava
  11. M

YAŞASIN CUMHURİYET

işinize yaraması dileğiyle...
  12. M

BİLİM MİRASI

birşeyler yapmaya çalıştım.
  13. M

BAŞKENT ANKARA

bir ankaralı olarak aklıma böyle geldi. umarım işinizi görür.
  14. M

SÖZ UÇAR YAZI KALIR

beğenir ve derslerinizde kullanırsanız sevinirim. şayet kullanırsanız sonucunu bana yazarsanız sevinirim ( not ben bir ders önceden dağıtmayı düşünüyorum)
  15. M

HANGİ MESLEK?

Sadece kazanım baz alınarak yapılmıştır. Öğrencileri araştırmaya yönlendirebilir. hazırlanışı biraz basit gözüksede kullanmak sizin elinizde...
  16. M

MİLLİ SINIRLARDAN MİLLİ EKONOMİYE

kendim hazırladım kazanıma uygun olup olmadığını belirtirseniz sevinirim.
  17. M

BULUŞLARIN SERÜVENİ

Konu kazanım baz alınarak etkinlik olarak işlenmeye çalışılmıştır. eksikleri söylerseniz sevinirim. zümrelerime selamlar...
  18. M

DOĞAL KAYNAKLARIMIZ TÜKENMESİN

Burada konuları kazanımlara göre işlememizin üzerinde çok duruyorlar. bende etkinlikleri kendim hazırlıyorum. çalışma kitaplarının etkinlikleri facia gibi...
  19. M

VERGİ VEREREK KAZANIYORUZ

BİRDE BÖYLE İŞLEYİN
  20. M

YENİLİKLER VE OSMANLI DEVLETİ

konuyu birde bununla işleyin.