Arama sonuçlarınız

1. esragorki

Okul dergisi isim önerisi

Öğrencilerime proje ödevi olarak verdim bir okul dergisi hazırlıyoruz 7.sınıflardan bir grup oluşturduk içerik oluşturuyoruz ancak isim konusunda tıkandık basit yaratıcı bir öneriniz olur mu?
  2. esragorki

Uzaktan proje yapalım mı?

Malum bu dönemde okulda etkinlik proje yapamıyoruz dersimizin en eğlenceli kısmı aslında. belki ortak bir çalışma planlayabilirz diye düşündüm örneğin 5.sınıflarda kültürel özelliklerimiz konusunu işledik birçok yöreden ve özelliklerinden bahsettik belki mektup arkadaşlığı gibi watsap üzerinde...
  3. esragorki

Uzaktan eğitim sürecinde yapılabilecekler

Uzaktan eğitim sürecinde neler yapıyor,öğrencilerinize nasıl destek oluyorsunuz ? örneğin bir arkadaşımız kullanabileceğimiz akıllı uygulamaları paylaşmıştı bunun dışında neler yapıyorsunuz?Fikir olması adına basit,etkili,yaratıcı uygulamalarınız varsa paylaşabilirsek güzel olur diye düşünüyorum
  4. esragorki

Sosyal Medya projesi

geçen yıl önemli kişilerin (tarihi kahramanlar,padişahlar bilim insanları sanatçılar) sosyal medya hesaplarını(face,instagram,twitter)hazırladığımız şablonlar üzerinde oluşturduk.ve bunları haftalık olarak sosyal medya panosunda sergiledik tübitak sergi gününe kadar.öğrenciler ilgiyle takip...
  5. esragorki

Dersligimiz/Eceabat

6. esragorki

TEOG ÖNCESİ YAPILABİLECEKLER

Arkadaşlar TEOG öncesi elimizden geleni yaptık ancak gerek motivasyon gerekse dersimiz de biraz daha başarı yükseltmek için rehberlik yada dersimizle ilgili ne yapabiliriz farklı uygulama ve önerileriniz nelerdir
  7. esragorki

Tübitak bilim şenliği projemiz

Kurtuluş savaşı hazırlık dönemi haritasını ışıklı ve sesli olarak hazırladık.Atatürk ün gittiği noktaları kronolojik olarak ışıkla gösterdik ve bu noktalarda gerçekleşen olayların ayrıntılı bilgileri içinde öğrencilerim ses kaydı oluşturdular çalışmamızın animasyon versiyonunu linkten...
  8. esragorki

sosyal öğretmenlerine yönelik seminerler

arkadaşlar nette araştırma yaptığımda branşımıza yönelik birçok seminer gördüm tarihini kaçırdığım Erciyes üniversitesin falan bu tür etkinlikler duyduğumuzda paylaşalım olur mu?
  9. esragorki

İL İÇİ SIRALAR AÇIKLANMAYACAK MI?

Arkadaşlar l içi atamalarda sadece atananlar açıklandı sıra bilgisi yok artık açıklanmayacak mı bilginiz var mı?
  10. esragorki

öğrencilerimin maket proje ödevleri

daha önceki yıllarda çok güzel maket ödevleriyle bir sergi yapmıştık malesef fotoğraflarını bulamıyorum bunlar bu yılkiler Atatürk evi maketi çok özel çalışma oldu okulumuzun en başarılı öğrencisi aylardır çalışıyor tüm iç detaylarda annesinin emeği eski dantellerini kilim parçalarını küçültmeyi...
  11. esragorki

İLKÇAĞ UYGARLIKLARI TABU KARTLARI

ARKADAŞLARIN FARKLI KONULARDA HAZIRLADIĞI KARTLARI ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE BU KONUNUN KELİMELERİYLE YENİDEN DÜZENLEDİK AYRICA 2. ÜNİTENİN DİĞER KAVRAMLARINI DA EKLEDİM
  12. esragorki

ortak sınavdan sosyal çıkıyor!

malumun ilanı sonunda oldu sınavda olmazsa itibarı nolur artık dersimizin bilmiyorum.siz ne düşünüyorsunuz? http://www.egitimhane.com/ortak-sinavdan-2-ders-cikarilacak-h7345.html
  13. esragorki

Türk Büyükleri (nevruz için)

Türk dünyası ve toplulukları haftasında canlandırılmak üzere hükümdarlarımızı anlatan küçük bir tanıtım kıyafetlerle hoş bir hale gelebilir
  14. esragorki

MUSTAFA KEMAL'E SUİKAST GİRİŞİMİ

HEP SİTEDEKİ SLAYTLARDAN YARARLANAN BEN BULAMADIĞIM İÇİN BU KONUDA HAZIRLAMAK ZORUNDA KALDIM:)