Arama sonuçlarınız

1. C

LGS Deneme Sınavı 4

Emeğinize sağlık cevap anahtarı yok mu hocam
  2. C

Coğrafi Konum

harikasınız hocam sunu mükemmel
  3. C

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

BEN DE ALABİLİR MİYİM mail adresim: cengizgumus1@ttmail.com
  4. C

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL) Sayın hocam 5 tl yi nasıl göndereceğiz yani hangi hesaba para yatıracağız
  5. C

Dersiçi ve Proje Ödevleri İçin Otomatik Puan Dağıtan Form

Dersiçi ve Proje Ödevleri İçin Otomatik Puan Dağıtan Form "Gereksiz bir evrak , zaten çok kişi sonradan düzmece biçimde hazırlıyor.Kendimizi aldatmaktan başka bir şey değil..." yukarıdaki yoruma katılıyorum ancak yine istiyorlar Çok teşekkürler Erkan Hocam...
  6. C

2.DÖNEM GÜN GÜN NÖBETÇİ ÖĞRENCİ ÇİZELGESİ

2.DÖNEM GÜN GÜN NÖBETÇİ ÖĞRENCİ ÇİZELGESİ Cumartesi ve pazar günlerini hesaba katmışız. Yeniden düzenlemeniz gerekiyorr
  7. C

İş günü Takvimidir.

İş günü Takvimidir. Sayın hocam bu iş günü takvimi geçen yılın bu yıl tarihler değişik bir bakınız isterseniz
  8. C

Ders Dışı Öğrenci Çalışma Planı(HAFTA İÇİ+HAFTA SONU)

Ders Dışı Öğrenci Çalışma Planı(HAFTA İÇİ+HAFTA SONU) link çalışmıyor
  9. C

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ çok güzel sorular. anacak bir sınıfa fotokopi yapmak dört sayfa hem de renkli imkanlar olamayınca tüm görsel güzelliği gidiyor
  10. C

Ya İstiklal Ya Ölüm Konu Testleri 4 Adet 67 Soru - Flash Sorular

Ya İstiklal Ya Ölüm Konu Testleri 4 Adet 67 Soru - Flash Sorular site yasaklanmış yeni bir link verirmisiniz
  11. C

7. Sınıf Tüm Dersler

7. Sınıf Tüm Dersler link ölü yinelermisiniz
  12. C

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri sayın hocam site: MANİSA 3. SULH CM'nin, 05/01/2011 tarih ve 2011/24 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (4shared.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır. (The...
  13. C

2011 SBS 8.Sınıf Sosyal Bilgiler Net Ortalaması

SBS SOSYAL BİLGİLER ORTALAMANIZ KAÇ hangi dersin ortalaması her dersin ortalaması farklı.ben size bir tablo gönderdim siz artık değerlendirin
  14. C

2011 SBS 8.Sınıf Sosyal Bilgiler Net Ortalaması

SBS SOSYAL BİLGİLER ORTALAMANIZ KAÇ okulumuzdaki tüm sbs sınavına giren öğrencilerin sonuçları siz artık değerlendirin
  15. C

2010-2011 Öğretim Yılı Eğitime Hazırlık Ödeneği

2010-2011 Öğretim Yılı Eğitime Hazırlık Ödeneği TEŞEKÜRLER SAYIN HOCAM
  16. C

Medya Okuryazarlığı (günlük-yıllık-zümre)

arkaaş çookteşekürlerr not: bende medaya okuryazarlığı ğretmen kitabını word formatında yazıyorum.. son üç ünite kaldı bitince bende siyeye yollayacağım