• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. H

İş Sağlığı Ve Güvenliği Kulübü leventbay

Emeğinize sağlık hocam çok hayra geçti.
  2. H

Şekerin Serüveni

Teşekkürler Erkan Hocam.
  3. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Alabilir miyim hocam? teşekkürler.
  4. H

2016-2017 5. Sınıf I. Dönem I. Yazılı (%100 Orjinal)

Hocam sorular güzel olmuş. Elinize sağlık..
  5. H

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı çok iyi olmuş elinize sağlık.. teşekkürler..
  6. H

5.Sınıfl Sene Başı Seviye belirleme sınavı

5.Sınıfl Sene Başı Seviye belirleme sınavı Teşekkürler Hocam. Geç farkettim, ama yine de kullanacağım...
  7. H

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 90 la orta ve batı anadolu düşünüyorum. nasip...
  8. H

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) çok güzel görünüyor. eminim öğrencilere çok faydalı oluyordur. tebrikler...
  9. H

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Link silindimi acaba ben göremiyorum? mümkünse tekrar yollar mısınız?
  10. H

2010-2011 Sene Sonu Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

2010-2011 Sene Sonu Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı hocam paylaşım yapmışsın ama verdiğin link mebin yasağına takılıyor. neden bu siteye yüklemek yerine zor yolu seçiyorsunuz anlamak zor. yasaklı link!
  11. H

Milli Mücadele Dönemi Gazete Manşetleri

Hocam çok güzel. paylaştığınız için sağolun...
  12. H

Bir Öğretmenin İbretlik Anısı

Paylaşım için teşekkürler hocam, fakat bunu 7. sınıf sunuları içinde değil de konuyla ilgili başlık altında verseniz daha faydalı olur düşüncesindeyim. Görüşmek üzere..
  13. H

Devlet Vatandaş El Ele

Elinize kolunuza sağlık. Süper olmuş
  14. H

ek ders bulabiliyor musunuz ?

Birkaç ay önce dilekçeyle konu hakkında bakanlığa başvuru yapmıştım. Bana yollanan 2 satırlık cevap ise: " Bakanlığımızın sosyal bilgiler dersinin ders saatinin artırılmasıyla ilgili bir çalışması bulunmamaktadır." şeklinde oldu. Anlayacağınız işimiz biraz zor arkadaşlar. :-\
  15. H

İnkılap Tarihi Kare Bulmaca

İnkılap Tarihiyle ilgili hazırlamış olduğum kare bulmaca ektedir. *.doc uzantılıdır. Çıktı alınıp kullanılabilir.
  16. H

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? Ben de klavuz kitapta değinilmediği için anlatmamıştım. Ama anlatsam mı diye düşünmedim de değil. Aslında girdiğim sınıflar 55 kişilik değil de 25-30 kişilik olsa belki de bunun avantajını kullanarak bu ekstra konulara da değinebilirdim. Fakat bu haliyle bile maalesef son...
  17. H

Çanakkale Şehitleri Belgeseli

Çanakkale Şehitleri Belgeseli link ölü
  18. H

Çanakkale (Flaş)

Çanakkale (Flaş) linkler ölmüş...