• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. Y

Aday Öğretmenlik ile İlgili Tereddüte Düşen Durumlar

Aday Öğretmenlik ile İlgili Tereddüte Düşen Durumlar Hocam 4A FORMUNDA arka kutucuklu bölüm doldurulmuş örnek koyabilirmisiniz.Net anlayamadım da seminerde
  2. Y

Danışman Öğretmenler İçin Aday Öğretmen Evrakları - Sunuları

Danışman Öğretmenler İçin Aday Öğretmen Evrakları - Sunuları 4-A Formunu dolduran varsa atabilir mi?Simdiden çok teşekkürler :)
  3. Y

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Açılmasını İstediğiniz Bölüm Danisman Ogretmenlik ile ilgili bir bölüm açılabilir aslında.Şimdiden teşekkürler
  4. Y

yardım

2012-2013 demokrasi kulüp yıllık plan bulamadım
  5. Y

8. Sınıf İçin 1. Dönem Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

8. Sınıf İçin 1. Dönem Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı teşekkürler
  6. Y

Yönergeli-Açıklama Proje Ödev Konuları 6-7-8

Yönergeli-Açıklama Proje Ödev Konuları 6-7-8 teşekkürler
  7. Y

eğitim yada (sınav.öğrenci) koçluğu projesi

eğitim yada (sınav.öğrenci) koçluğu projesi Bizim ilimizde bu proje uygulanıyor. Öncelikle yıllık plan yapılıyor.Planda ev ziyaretleri sosyal faaliyetlar vb. planlanıyor.
  8. Y

2010 eylül ayı gelecek eğitimle gelecek

2010 eylül ayı gelecek eğitimle gelecek hayır bizde böyle bir şey yok
  9. Y

Dünyanın Şekli, Oluşumu ve Hareketi

Dünyanın Şekli, Oluşumu Ve Hareketi :D
  10. Y

II.Dünya Savaşı'nın Gerçek Yüzü

Iı.dünya Savaşı'nın Gerçek Yüzü bnde katılıom...
  11. Y

Iı.dünya Savaşı'nın Gerçek Yüzü katılıom
  12. Y

Iı.dünya Savaşı'nın Gerçek Yüzü :D