• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. E

Yazılı 2019 7.sınıf 2.dönem 1.yazılı sınavı

--- Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  2. E

7.SINIF BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM ÜNİTE DEĞERLENDİRME SINAVI

--- Ömrünüze, hayırlı ve uzunnnn bir ömür diliyorum
  3. E

Bilim İnsanlarının Genel Özellikleri

4. E

TÜRK İSLAM BİLİM ADAMLARI EŞLEŞTİRME - 2

5. E

5. sınıf 2. Ünite İOKBS Çıkmış Sorular

Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  6. E

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Sosyal Bilgiler Zümre Toplantısı

--- Sağlık,huzur ve mutlulukla her daim var olun...
  7. E

2018-2019 2.Dönem Sosyal Bilgiler Zümre Toplantı Tutanağı

--- Ömrünüze, hayırlı ve uzunnn bir ömür diliyorum.
  8. E

Okul Meclisi Projesi Güncel Evraklar

Okul Meclisi Projesi Güncel Evraklar --- Emeğinize sağlık.... Güzel bir çalışma olmuş...
  9. E

Benim Ödevim-1 (Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz) (2015-2016)

Benim Ödevim-1 (Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz) (2015-2016) --- Niye bazı üyelerimiz paylaşımlarını; hem FDF, hem telif haklı hem de kocaman isimleriyle bu sitede paylaşırlar? Gerçekten anlayamıyorum!...
  10. E

İNKILAP TARİHİ DERS NOTU BÜTÜN YIL

İNKILAP TARİHİ DERS NOTU BÜTÜN YIL - Her daim var olasınız. Eğer alıntı yoksa ve tamamını siz hazırladıysanız sizi ayrıca tebrik ediyorum.
  11. E

Haklarımı Öğreniyorum Özet

Haklarımı Öğreniyorum Özet --- Her daim var olun...
  12. E

!!! İNKILAP TARİHİ TERİMLER SÖZLÜĞÜ !!!

!!! İNKILAP TARİHİ TERİMLER SÖZLÜĞÜ !!! --- Emek değerlidir... Her şey gönlünüze göre olsun...
  13. E

Model ders dağılım tabloları yayımlandı.5,6 ve 7'de "Sosyal Bilgiler" alınmamış!

http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/Default.aspx - Büyüklerimiz hala inat ediyorlar ve bütün öğrencilere matematik öğretebileceklerine inanıyorlar ve nedense öğrencinin başarısını yalnızca sayısal alanlardaki başarılarıyla/performansıyla değerlendiriyorlar. - Değerli büyüklerim; her 100 öğrenciden...
  14. E

bir kahraman doğuyor

bir kahraman doğuyor --- Özellikle; boşluk doldurmalar ve doğru-yanlış bölümleri çok güzel olmuş ve çok emek vermişsiniz. --- Özür dileyerek bir düzeltmem olacak dersimiz "Sosyal Bilgiler" değil "T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük"! "Zaten 4 saatten iki saate indirdiler birde ismini yok...
  15. E

7.2.özet(Daha iyisini yaparsanız lütfen paylaşın)

7.2.özet(Daha iyisini yaparsanız lütfen paylaşın) --- Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  16. E

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı Rabbim; sağlıklı ,huzurlu ve mutlu günlerde büyütmeyi nasip eylesin. İnşallah iyilerle karşılaşırlar....