• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. P

Yazılı Yeni Müfredat - 8. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Sınav - Karışık

Emeğinize sağlık değerli öğretmenim çok teşekkürler.
  2. P

2017-2018 Sosyal Bilgiler 5 Günlük Plan Örneği

Emeğinize sağlık değerli hocam.
  3. P

5.6.7.8. Sınıf Müfredat Değerlendirmesi Word Halinde

Emeğinize sağlık değerli hocam, çok teşekkürler. İyi çalışmalar.
  4. P

II.Ünite Milli Uyanış -Tüm ünite Tek Sunu

Kapsamlı ve güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık. ;)
  5. P

2016-17 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma)

2015-16 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma) Paylaşım için teşekkürler, emeğinize sağlık.
  6. P

Atatürkçülük Tablo (Süper)

Atatürkçülük Tablo (Süper) Teşekkürler hocam, emeğinize sağlık.
  7. P

Yetiştirme Kurslarının 3 Ders İle Sınırlanılmasına Karşı Kampanya

Yetiştirme Kurslarının 3 Ders İle Sınırlanılmasına Karşı Kampanya İşlem tamam. Çalışma için teşekkürler.
  8. P

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması Yalnız diğerleri açılmıyor hocam, program açılıyor ancak sorular açılmıyor.
  9. P

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması

İnkılap Tarihi 24 adet (toplam 284) İnteraktif Test Uygulaması Emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.
  10. P

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? nursen3535' in de dediği gibi arkadaşlar. Azınlık hakları bahane edilerek sürekli iç işlerimize (yönetme gücü) karışılmış bu da bizi milli egemenliğe götürür. sadece egemenlik olsaydı kabul edebilirdik diyenler çıkacaktır mutlaka ancak unutulmamalıdır ki...
  11. P

Kelime Oyunu İpek Yolunda Türkler

Kelime Oyunu İpek Yolunda Türkler Emeğinize sağlık oldukça güzel.
  12. P

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- Emeğinize sağlık hocam gayet başarılı bir çalışma olmuş.
  13. P

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz M. Kemal İle ilgili kısmı çok yüzeysel geçtim çocuklara sorulabilecek soruları çözmelerinde yardımcı mantık yürütmeyi gösterdim ve geçtim. Buradan kazandığım zamanı diğer konuların detayına inmede kullandım. Daha önce çalıştığım yerde 7. Sınıflara İnkılap Tarihi...
  14. P

BİR ANKET RİCASI (sadece beş dakika)

BİR ANKET RİCASI (sadece beş dakika) İki bölüm demişsiniz ama tek bir form halinde gönderiyor, doğru mudur? Yoksa eksik yapmışım demektir. :D
  15. P

8. Sınıflar T.C İnk. Tarh. ve Atatürkçülük Dersi I. Dönem Konuları Soruları

8. Sınıflar T.C İnk. Tarh. ve Atatürkçülük Dersi I. Dönem Konuları Soruları Teşekkürler Hocam Emeğine Sağlık...
  16. P

Ya İstiklal Ya Ölüm Ünitesi SBS Soruları Kazanım Eşleştirmeli - Word Dosyası

Ya İstiklal Ya Ölüm Ünitesi SBS Soruları Kazanım Eşleştirmeli - Word Dosyası Teşekkürler Emeğine Sağlık...
  17. P

Çok Faydalı Kazanımı Yanında Güzel Bir Tarama

Arkadaşlar Pc'de Taradım Hizmetinize Sunuyorum. İşinize Yarayacak Güzel Bir Soru Bankası. Devamı Gelecek Buradan Takip Edin. Hepinize İyi Çalışmalar...
  18. P

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-MADE İN ERDİNÇ ŞEN Teşekkürler Hocam Emeğine Sağlık...