• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. Yavuz_YILDIZ

Deneme Sınavı T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı-3 (3. Ünitenin Sonuna Kadar) 2018-2019

Elbette uygulayabilirsiniz. Ticari amaç taşımadığı sürece sınıfınızda fotokopi yoluyla çoğaltıp kullanabilirsiniz hocam.
  2. Yavuz_YILDIZ

Deneme Sınavı T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı-3 (3. Ünitenin Sonuna Kadar) 2018-2019

1. Üniteden 3. ünitenin sonuna kadar olan konuları kapsayan yeni nesil sorularla desteklenmiş deneme sınavıdır. Soruların ticari amaçlı kullanılması yasaktır. Fotokopi yoluyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gözümden kaçan hata varsa lütfen özel mesajla bildiriniz.
  3. Yavuz_YILDIZ

Deneme Sınavı T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı-2 (Büyük Taarruz'a Kadar) 2018-2019

1. Üniteden Büyük Taarruz'a kadar olan konuları kapsayan yeni nesil sorularla desteklenmiş deneme sınavıdır. Soruların ticari amaçlı kullanılması yasaktır. Fotokopi yoluyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gözümden kaçan hata varsa lütfen özel mesajla bildiriniz.
  4. Yavuz_YILDIZ

Deneme Sınavı T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı-1 (Batı Cephesine Kadar) 2018-2019

1. Üniteden Batı Cephesi'ne kadar olan konuları kapsayan yeni nesil sorularla desteklenmiş deneme sınavıdır. Soruların ticari amaçlı kullanılması yasaktır. Fotokopi yoluyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gözümden kaçan hata varsa lütfen özel mesajla bildiriniz.
  5. Yavuz_YILDIZ

Sanat ve Edebiyat Eserlerinde Milli Mücadele (2018-2019)

Sanat ve Edebiyat Eserlerinde Milli Mücadele konusuyla ilgili ders kitabını baz alarak hazırladığım çalışma yaprağıdır. Bazı eserleri de ben ekledim :)
  6. Yavuz_YILDIZ

Türkiye'nin Tapu Senedi: Lozan Antlaşması (Maddeler) (2018-2019)

Lozan Barış Antlaşması'nın maddeleri ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  7. Yavuz_YILDIZ

Türkiye'nin Tapu Senedi: Lozan Antlaşması (2018-2019)

MEB tarafından aralık ayında yayınlanan örnek Türkçe sorusundan yola çıkarak bu etkinliği hazırladım. Etkinlikte kullanılan harita MEB 8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ders kitabından alınmıştır. Lozan Barış Antlaşması'na katılan devletler ile ilgili ders kitabını baz alarak...
  8. Yavuz_YILDIZ

İklimin İnsan Faaliyetlerine Etkisi Çalışma Kağıdı (2018-2019)

İklimin insan faaliyetlerine etkisi konusuyla ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  9. Yavuz_YILDIZ

Yeryüzü Şekillerini Boyuyorum ve Eşleştiriyorum Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Ülkemizde görülen yeryüzü şekillerini boyayarak öğrenme ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  10. Yavuz_YILDIZ

Türkiye'de Görülen İklimler Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Türkiye'de görülen iklimler ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  11. Yavuz_YILDIZ

Ülkemizde Görülen Yeryüzü Şekilleri Bulmaca (2018-2019)

Ülkemizde görülen yeryüzü şekilleri ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum bulmacadır.
  12. Yavuz_YILDIZ

Ülkemizde Görülen Yeryüzü Şekilleri Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Ülkemizde görülen yeryüzü şekilleri ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  13. Yavuz_YILDIZ

Yükselti Basamaklarını Boyuyorum Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Yükselti Basamakları ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  14. Yavuz_YILDIZ

Aydınlanma Çağı Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Aydınlanma Çağı ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırladığım çalışma kağıdıdır. Gözümden kaçan hatalar varsa lütfen bildiriniz.
  15. Yavuz_YILDIZ

Reform Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Reform ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırladığım çalışma kağıdıdır. Gözümden kaçan hatalar varsa lütfen bildiriniz.
  16. Yavuz_YILDIZ

Rönesans Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Rönesans ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırladığım çalışma kağıdıdır. Gözümden kaçan hatalar varsa lütfen bildiriniz.
  17. Yavuz_YILDIZ

Coğrafi Keşifler Çalışma Kağıdı (2018-2019)

Coğrafi Keşifler ile ilgili ders kitabını baz alarak hazırlamış olduğum çalışma kağıdıdır.
  18. Yavuz_YILDIZ

Osmanlı'da Etkili Olan Fikir Akımları (2018-2019)

PISA sorularını inceleyerek T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde okuma becerilerini geliştirmeye yönelik "Osmanlı'da etkili olan fikir akımları" ile ilgili hazırladığım etkinliği paylaşıyorum. Tekrar amaçlı kullanılabilir :) Fırsat buldukça yenilerini hazırlamaya çalışacağım. Yapıcı...
  19. Yavuz_YILDIZ

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü rozet

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü